Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztétek már úgy, hogy meg...

Éreztétek már úgy, hogy meg fogtok őrülni?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ellene? Ha hosszú távon szedek természetes nyugtatót, és magne b hatot, akkor meg lehet állítani ezt a folyamatot?

Mi egyebet lehet ezellen tenni?

Még csak 25 vagyok, és úgy érzem, hogy rohamosan romlik az állapotom.

Nem látszik rajtam semmi sem, nem hallucinálok, és nem csinálok semmit. Lehet, hogy amiatt van, mert túlhajtom magam?


2011. júl. 1. 00:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Amúgy én még sose vettem be xanaxot, és semmi ilyet. Pedig lett volna rá okom... Nem egyszer voltam igencsak rosszul. De próbálom inkább megelőzni azzal, hogy ha érzem, hogy gond lesz, akkor elkezdek szedni természetes nyugtatót, és a magne is jónak tűnt.

De a pms-re valahogy semmi se tűnik jónak.

Igen, a legjobb lenne rendberakni az életet, de ezt nem lehet mindig megtenni... Ezt tudjuk jól. Az én életemet tönkretették egy életre, és ugyanígy azokét is, akiket hasonlóan rossz idegi állapotba dobtak. Mert ebből igazából nem lehet teljesen kimászni. De sajnos ez az élet.

De xanaxot tényleg nem lenne szabad szedni :(. Nekem tapasztalat, hogy ha a rosszullét kezdetén elkezdesz szedni nyugtatót, nem lesz következménye, vagy nem lesz olyan súlyos.

Mondjuk a tea nálam nem vált be, mert nem nagyon ittam.

2011. júl. 2. 15:06
 12/15 anonim ***** válasza:

'Szeretném, ha addig is, amíg befejezem az életem, addig is egyenletes legyen a személyiségem, ne legyenek ilyen hangulatingadozásaim. '


Ebben tudna nagyon komoly segítséget nyújtani a pszichoterápia.


a borderes válaszoló

2011. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szóval a pszichoterápia segítene. És a magne b hattal és a természetes nyugtatókkal hosszú távon egyenletesen tudom tartani a személyiségem? Ez azért is érdekes, mert nekem is volt már idegi kitörésem, nem egyszer... Ez azért érdekes pedig, mert nem szeretném, ha egyszer emiatt kirúgnának a munkahelyemről. Erről olvastam, hogy tulajdonképpen ezt azért csinálom, mert nem tudom kezelni az indulataimat. Ennek oka mondjuk a fáratság és a fásultság. Unom az életem, és fáradt vagyok, nagyon fáradt. Pedig még egy éve dolgozom csak felnőttként, előtte nyilván dolgoztam. És mára már teljesen kiégtem, persze ebben segített sok probléma.

Azért is akarom tudni a megoldást, mert ez eddig csak egy év volt :S. Még sok van hátra, és egyre idősebb leszek. Mi lesz később?

Most már mindennap beszedek meghatározott mennyiségű nyugtatót és magnéziumot, és persze időnként szünetet tartok. Sokszor csak annyit érzek, hogy rohadt szar a hangulatom. Ezek a hangulatingadozások meg az idegrendszeremet roncsolják, ami miatt ha megijesztenek, nekiugrok másoknak, a múltkor meg remegtem vagy két percig. Mostanában szoktam amúgyis remegni, ez is az idegi kimerültség miatt van.

Ha tíz év után történik ez velem, akkor azt hiszem, hogy még nincs olyan nagy gond. De egy év után:S. Persze a lehetséges bipoláris zavarom is sokkal régebbi, négy-öt éves. És a problémák messzire nyúlnak.

Túlhajtani meg muszáj magam, ma mindenki ezt csinálja. Nekem is bírnom kell...

2011. júl. 4. 09:54
 14/15 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem az, hogy természetes nyugtatókkal és magnéziummal egyenletesen tudom tartani szerintetek a személyiségemet?
2011. júl. 4. 09:57
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Szerintem te is sejted, érzed a választ: nem.

Tudni kéne sok mindent a gondok eredetéről, jellegéről (nem mindegy, hogy inkább biológiai vagy inkább pszichés alapú). Ez a bipoláris zavar is csak felvetés.

A legjobb szívvel tudom ajánlani a terápiát bármilyen állapot is áll a háttérben. Az ingadozások minél hatékonyabb kezelésére is megtanít; az életminőségedet teszi jobbá.

2011. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!