Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 éves fiú padlon. Valakinek...

18 éves fiú padlon. Valakinek tipp?

Figyelt kérdés

Hát, hogy is kezdjem... Nagyon padlón vagyok.. Máris úgy érzem, hogy akár meg is halhatnék. 18 éves vagyok, szűz, sosem volt barátnőm. Ezt köszönhetem az önbizalomhiánynak amit meg annak köszönhetek, hogy általános iskolában és középiskolában egyfolytában de szó szerint 4. osztálytól kezdve vagyik 8 éven át csak azt hallgattam, hogy kövér vagyok. Általános iskolában ütöttek is emiatt..

Mielőtt középiskolás lettem, nagyon lefogytam. Sok lány szerint nagyon nagyon aranyos lettem és sokan szerettek volna velem járni, de én tapasztalatlan kezdőként nemtudtam mit tenni "féltem". 9 és 10 edikes koromban edzőterembe jártam, ahol sikeresen felszedtem izmokat, ám a lényeg itt jön: középiskolában sikeresen egy osztályba kerültem 2 vadállattal akik szó szerint terrorban tartottak 2 évig aztán osztályt váltottam. ebben az osztályban jobb volt a helyzet, itt találtam barátokat is!


A lényeg: miután elkerültem a régi osztályomból abbahagytam a gyúrást és úgymond lehet viccesen hangzik de rengeteg lelki sérülést begyűjtöttem amit érzek hogy most üt ki.. 30 kilógrammot felszedtem, nemjárok el bulizni mert kövér vagyok. Pedig annyira szeretnék rövidnadrágba járni nyáron és rendes pólóba.. szégyellem hogy nagyok a lábaim a hasam és a mellem..


Kérdésem:

Valaki járt már hasonló cipőben? Ha elmennék psichológushoz tudna segiteni a témán?


Már most 18 évesen úgyérzem, hogy lemaradtam az életről. pedig elvileg még csak most kezdődik. sajnálatos módon az aranyos (lányok szerint helyes) fiúból mostanra 120kg os ember lett :((( (ez én vagyok aki nem tudná)


Várom a válaszokat! :(


2011. jún. 30. 19:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 17 éves lány vagyok.11 éves koromban elkezdett nagyon csúnya aknés lenni az arcom.Szinte minden nap sírva jottem haza az iskolából,mert állandóan csúfoltak.Nem értettem mivel érdemeletem ezt ki,hisz soha nem ártottam senkinek.

Szinte mindent kipróbáltam amit lehetett,kulonbozo kezelésekre jártam,de minden hiába.

Aztán 14 éves koromban elmentem egy borgyógyászhoz,aki egy gyógyszeres kurát írt fel.En akkor már nem nagyon tudtam bízni semmiben,de belevágtam.

1,5 évig szedtem a gyógyszert.Egy év után már teljesen kitisztult az arcom.

Annyira boldog voltam,hogy végre azt láttam a tukorben,amit szerettem volna.Olyan volt mint egy valora vált álom.

Azok,akik eddig csufoltak,kopni-nyelni nem tudtak,amikor megláttak.

Elkezdtem elég kihívo ruhákban járni,partikra járni,és élveztem,hogy mindenkinek én kellek.

Igazábol az,hogy régebben nem ugy néztek rám mint egy lányra nagy nyomot hagyott bennem,és az,hogy régebben a kulsom miatt nem csinálhattam sok mindent,amit szerettem volna,és elfolytottam az érzéseimet hirtelen elotort belolem.

És ezerrel elkezdtem élvezni az életet.Ami szintén nem volt jo,mert most meg annyira fejembe szállt,hogy mindenki szépnek tart,hogy sok hulyeséget megcsináltam,amit nem kellett volna.De nagy volt bennem a bizonyítási vágy és a megfelelési kényszer.


De nem akarlak untatni az én torténetemmel.


Figyelj,ne azért élj,hogy másoknak megfelelj.Ezt mondom én,aki állandóan megflelési kényszerben szenvedek.

De próbálok megváltozni,mert soha nem lehet boldog valaki,aki állandóan a tobbi embernek,és az elvárásaiknak akar megfelelni.


Azt mondod lemaradtál az életrol.

Csak rajtad mulik,hogy hogyan éled meg az életed.

Nem attol kell félned,hogy elrepul feletted az ido,hanem,hogy kozben nem is éltél igazán,mert féltél.Féltél attol,hogy mit mondanak mások.

Ne azt bánd,ami megtettél,hanem amit nem tettél meg,mert gyáva voltál.

Hidd el teljesen megértem,hogy onbizalom hiányod van,de ha tényleg boldog akarsz lenni tul kell lépned a félelmeiden.Hidd el megéri.Késobb csak mosolyogva nézel majd vissza,hogy mijen gyámoltalan voltál.

Az emberek csak azt tudják bántani,aki hagyja magát.Akin látják,hogy nincs onbizalma,semmibe veszi magát.

Járj mindig emelt fovel,és vállald onmagad.

Senki nem tobb vagy kevesebb a másiknál.

Azok pedig akik a kulsod miatt csufolnak,csak azért teszik mert így próbálják leplezni a saját hibáikat.

Kulonben is,mi az,hogy szép valki?

Ki mondja meg,hogy mi a szép.A szépség relatív.

Azért mert most azt mutogatják mindenhol,hogy a kigyurt szépfiuk a menok,már mindenkinek olyannak kell lennie.

Ez csak uzlet.De sokan sajnos bedolnek ennek.

Ha egy izmos pasi lemond másokat,azért mert nem ugy néznek ki mint o,az csak azért van,mert az izmain és a meno ruháin kívul nincs más értéke,és ezt o is tudja,és ezzel kompenzálja a hiányosságait.


Es teljesen oszintén elmondom,és nem azért,hogy megnyugtassalak,hogy nekem egyáltalán nem a kulso számit egy pasiban.Pedig most már bárkit megkaphatok.

Nem érdekel,hogy husisabb,sovány,kigyurt,kicsi,nagy,esetleg hiányzik az egyik fule:D

A barátnoim mondják is néha,mikor megtetszik egy srác,hogy mi tetszik nekem azon a csunyaságon.Fura én egyáltalán nem látom annak.Es egyáltalán ki határozza meg,hogy ki szép és ki csúnya.Es azt,hogy nekem ki tetszhet és ki nem.

Mindig az egyénisége fog meg egy srácban,a kisugárzása.

Egy pasit a határozottsága,onbizalma,embersége,hogy nem néz le másokat,és az,hogy tudja mit akar-ezek teszik ellenállhatatlanná.Na és persze,hogy tiszteli a másik embert.

A csajok általában nem buknak a határozatlan pasikra.

Nem fogják meglátni benned a jo tulajdonságaidat,ha te sem látod meg saját magadban.Nem várhatod,hogy szeressenek,elfogadjanak,ha te sem szereted és nem fogadod el magadat.Vállald fel azt,aki vagy.


Tudod,amikor engem eloszor meglát valaki,a kulsom alapján

egy agyatlan cicababának tart,de mikor megismer,nagyot néz,hogy mekkorát tévedett.

Az,hogy régebben nem számíthattam a tobbiek joindulatára,és nem nyalták ki a fenekemet,csak azért mert szép vagyok,és,hogy hanyatt donthessenek,sokkal jobban megtanított arra,hogy meglássam és megbecsuljem az emberek valódi értékeit,és ne a kulso alapján ítéljek.

Azt az idot amit bulizással,csavargással tolthetem volna régebben,olvasássa,tanulással toltottem.


És ha te nem tetszel magadnak olyan kulsovel,ami most van,akkor változtass rajta.

De ne másokért akarj megváltozni.

Aki nem látja meg az igazi értékeidet,és nem fogad el olyannak amilyen vagy,az nem is érdemel meg.

Ha te magad eldontod,hogy változtatol a kulsodon,a gondolkodásodon,akkor tuzz ki egy célt magad elé,amiért meg akrsz változni.És addig kuzd érte,amig el nem éred.


Én is addig kersetem a megoldást,amig rá nem találtam.Mert egyet nem szabad:feladni az álmaidat.

Persze szerencsés vagyok,mert szereto család vesz korul,akikre mindig számíthatok.Es ezt a gondoskodást,szeretetet sem megkoszonni,sem meghálálni nem lehet.Csak viszonozni,pinden percben,szóval,gondolattal és tettel.

Ne azt sirasd amit nem kaphatsz meg,hanem becsuld meg és légy hálás azért,amid van.



Hidd el jon olyan lány aki szeretni fog és te is viszont fogod szertni.És lehet pont akkor,amikor a legkevésbé számítasz rá.A sors tartogat meglepetéseket.


Ne félj élni.Ne félj vállalni,azt aki vagy.

A félelmet ugy tudod legyozni,hogy rájossz arra,hogy van ami fontosabb a félelemnél...


Remélem nem csak untattalak,és tudtam segíteni.

Oszíntén kívánom,hogy minden jora forduljon,és biztos vagyok benne,hogy így is lesz.


Udvozlettel:Lívike

2011. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

remélem tényleg igaz az előző válaszban a történet 2. és 3. harmada

a kérdésre válaszolva pedig, ha már jártál sportolni akkor csak folytatni kéne és megoldódna a probléma egy (jelentős) része

(hasonló helyzet, (leszámítva a hosszabb, rendszeres sportot), 17, f)

2011. júl. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszo,oszimtén,és joszándékkal irtam le,azt ami velem tortént,hogy megmutassam,érdemes kuzdeni a kituzott célokért.Es nem értem,miért kérdojlezed meg a szavamat.
2011. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
na ennek örülök (:
2011. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Esetleg keress fel egy hozzáértó,megbízható,tapasztalt kineziológust.Szerintem jobb mint a pszichológus.
2011. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezo!

Hogy vagy azóta?

2011. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az élet még csak most kezdődik. tudod mennyi szar jön még?
2011. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
de kedves (lol)
2011. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a kemény valóság.

De nem muszáj úgy megélni az életed,hogy mindenért siránkozol,és mindent tragédiaként fogsz fel.

Állj pozitívan és bátran a dolgokhoz.Igy konnyebb lesz lekuzdened akadályokat az életben.

Sot nem kell mindent akadálynak venni.Gondolj arra,hogy minden akadály egy próbatétel.

2011. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!