Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Falat kaparnám, annyira...

Falat kaparnám, annyira padlón vagyok, pedig nincs rá okom. Mi van velem? 17l

Figyelt kérdés

Pedig süt a nap, nincs okom 'depisnek' lennem :s

Elég gyakran megesik, hogy egyik percről a másikra így elmegy a kedvem :S


2011. jún. 27. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Aki maga alatt van nem kapar semmifele falat:) Azt az teszik aki sik ideg....

Szex es szeretethiany, de a B vitamin komplex jo az embernek akar depis, akar ideges. Meg talan erdemes azt is figyelni mit eszel. etel is kivalthat ilyesmit. Foleg gluten.

2011. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is a B komplexet ajánlom, de valami emelt dózisú változatot, azzal jobban leszel 2-3 héten belül,én a Vitaking Stress B-Komplexétől lettem jobban, pedig elhiheted padlón voltam én is nyugtatókon, antidepresszánson éltem. De nem akartam többé szedni abbahagytam önerőből és elkezdtem szedni vitaminokat.Nekem sokat segítettek! Mellé még a Citromfű kapszulájuk is nagyon jó és azt fiatalon is szedheted egész nyugodtan, nem fogsz hozzászokni, idegerősítő, antidepresszáns hatása is van. Kitartás! Ez is elmúlik egyszer, ha még nem is látod, de így van. Ez 100 %.
2011. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!