Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon padlón van a szervezete...

Nagyon padlón van a szervezetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy hete negyon rossz a közérzetem. Iszonyatosan fáj a fejem, és a fülem. Sőt! Az egész testem fáj, nem is tudom elmagyarázni hogy hogy, de nagyon rossz.

Többször is volt lázam. Időnként felfázás szerű tüneteim is vannak. A torokfájásról nem is beszélve...

Ennyire még sosem éreztem, hogy beteg vagyok.

Régebben is többször meg voltam fázva, de akkor valahogy eltudtam különiteni azt, hogy hol érzek fájdalmat, de most meg nem! Tényleg mindenem fáj!

Voltam dokinál, és irt gyógyszert, de nem tudtam vele sokáig beszélni, mert rengetegen voltak a váróban, és már igy régen vége volt a rendelési időnek. Nagy hajtás volt.

Az eső miatt persze jól eláztam, és a váróban ücsörögve száradt meg rajtam a nadrágom. :(

Tudtok valami tippet adni? Érezte már más is igy?

Tudtok valami jó immunerősitőt ajánlani? Ami nektek már bevált...

Csak a Multitabs Immuno-t ne, mert az nekem nem vált be.


Köszönöm


2010. máj. 31. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sok csalán teát,és jó a cickafarkfű is,bár annak az íze pocsékabb,mindkettő védi a szervezeted a gyulladásoktól és méregtelenit is,vértisztító.Szedjél valamilyen vitamin komplexet és szedd a gyógyszert is,amit a doki felírt.Pihenj sokat.
2010. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

spec én inkább cickafarkfüvet iszom, mint csalánt, de ugye ízlések és pofonok


sok folyadék, méz, citrom, gyümölcsök...éjszaka izzadás


gyógyulás után meg sport ;)

2010. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csalán és Cickafark tea? Beszerzem!
2010. máj. 31. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Cataflam, vagy Nurofen!

És sok folyadék.

2010. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!