Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha még soha életemben nem...

Ha még soha életemben nem voltam influenzás, akkor veszélyesebb rám ez az új vírus? Nem tudom hogy reagálna a szervezetem, sem az oltásra, sem a betegségre.

Figyelt kérdés
Nem oltattam még, és nem tudom mit csináljak.
2009. dec. 3. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én sem voltam még soha életemben influenzás, de most kb 2 héttel ezelőtt igen, ami 1 hétig tartott 39fokos láz izomfájdalom és minden más. Nem kaptam meg az oltást, átvészeltem a betegséget. ma már nincs semmi bajom
2009. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. És ez az új influenza volt?
2009. dec. 3. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
londonba élek, azt mondták az orvosok hogy több mint valószinű h h1n1, de nem nagyon vették komolyan, és én ugy érzem h ez egy szimpla virus nem h1n1 volt. a lényeg hogy szerintem nyugodj meg ha elkapod akkor te is átvészeled mint én ha nem oltatod be magad akkor is
2009. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha erős az immunrendszered, akkor semmi komoly bajod nem lesz, mivel ezt a vírus törzset még mi (nem beoltottak) sem ismerjük, így ez a mi immunrendszerünknek is új lesz, de így tanul és legközelebb fel fogja ismerni időben.
2009. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!