Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? (Bőv. Lennt)

Miért van ez? (Bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

Az egyik haverom és az egyik ismerős barátnőm elkezdtek ma járni,aminek mindenki(többek között én is) örült,de bennem olyan furcsa érzés van.Mintha egyedül lennék :S miért van ez?

UI.:lécci értelmes válaszokat :]


2011. máj. 20. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert valamelyikkel sok időt töltöttél eddig, vagy miért érzed úgy, hogy egyedül vagy?
2011. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megértem, de nem tudom megmagyarázni. Ez egy icipici irigység. Nagyon rossz érzés. De ha lesz valakid, akibe beleszeretsz, akkor elmúlik...:) Meg nem jó érzés, ha egy haver kevesebbet kezd foglalkozni veled egy csaj miatt.
2011. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ :] Lehet az is közrejátszott,hogy régen kavartam a csajjal..meghát az is sz*rul esett hogy a haverom(jobban mondva oszt.társam) hanyagol...főleg úgy hogy olyan osztályba járok,ahol 2 fiú(ő és én) van,a többi 26(+1 ofő.) lány..:S
2011. máj. 20. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja ismerős, "féltékeny vagy" ritka szar érzés :)
2011. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!