Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Net függőség ellen mit tegyek?

Net függőség ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv az alábi lene a problémám közel egy éve számitogép függű vagyok (kocka) :( csak most kezdtem l észrevenni ,hogy alaposan elhagytak az izmaim és az erőm már szinte a szél eltudna fujni(régen sportoló voltam) mit tegyek?Akkor is nyomkodom a billentyűt ha azt se tudom hol vagyok és mit csiánlok de nem birom ki nélküle!előre is köszönöm nektek!
2009. márc. 13. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az utolsó otlet a legjobb!
2009. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm még1 szer a tanácsokat a korlátozottidőt azóta probálgatom szerencsére sikerrel.netet muszály kifizetni mert van egy két dolog amit csak itt lehet elintézni sajnos.
2009. márc. 15. 19:42
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a netezéssel töltött idő csökkentése nem működött! Mert ha leültem gép elé akkor mindig előjött a "csak még ezt megnézem..." dolog.

Szedd szét a számítógéped, vagy vidd át valamelyik haverodhoz, a lényeg hogy eggyáltalán ne tudj netezni! Keres más elfoglaltságot, (pl. diákmunka - és még plussz pénzed is lessz)

Később úgyis vissza fogsz ülni a gép elé, de sokkal kevésbé fog érdekelni a dolog, ergo kevesebbet fogsz előtte ülni.

2009. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanebben szenvedek csak 10 éve. Szerintem ne harcolj, erre szükséged van. Persze mellette tudsz sportolni. Napi fél órát kibírsz nem? Menj el futni vagy bringázni. Napi fél óra kocogás helyrerak. Itt a tavasz, GO-GO-GO!!!!
2009. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ne netezz! ilyen egyszerű. vagy ne fizesd a netdíjat és úgyis kikapcsolják egy idő után. meg akár barátokat is kereshetsz!
2009. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!