Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Soha nincs ilyen...

Mit tegyek? Soha nincs ilyen gondom de amint iskolába érek, vagy a barátomhoz, görcsöl a hasam, morog, meg ilyenek!

Figyelt kérdés
Nagyon stresszelős vagyok, reggel amikor az iskola közelébe érek, már görcsöl a hasam, wc.znem kell, pedig előtte reggel fél órát a wc.n ülök. Ugyan ez van, ha a barátommal találkozom (4 hónapja vagyunk együtt).Fejbe próbálom nyugtatni magam, hiszen lényegében nem tudom miért izgulok így, a tanulással sincs probléma.Elég ciki, mikor egész álló nap morog a hasam.
2009. márc. 12. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy vegetatív idegrendszeri "gyengeség" nehéz tudatosan befolyásolni.

Nyugtató hatású gyógyteával, vagy valeriana drazsé( nem gyógyszer, Rossmannban is kapható)szedésével csillapítható


Én is ilyen vagyok ,tudom milyen érzés, amikor indokolatlanul belehasít az ember gyomrába a félelem,de ez nekem segített

2009. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Szia, próbálj ki egy kineziológust. Ha ennyire nem látod a szorongásod okát, ő kiderítheti (mert ennek van oka, az biztos!). Amint tudatossá válik az ok, tudod, hol keresd a megoldást.
2009. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!