Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor hogyan viseljem el...

Most akkor hogyan viseljem el magam?

Figyelt kérdés

ha nem ihatok alkoholt mert attól nagyon hülyeségeket csinálok

nem szedhetek nyugtatót sem

drogozni nem akarok és nem is fogok

nem is vághatom magam mert naponta nézik hogy van e új seb

és ezek nélkül nehezen bírom, nagyon rossz


2011. máj. 13. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb ember képes elviselni magát ezek a hülyeségek nélkül is. Esetleg beszéld meg egy pszichológussal, te miért nem bírod.
2011. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rossz, nem gondolkodtál egy pszichoterápiás befekvős vagy bejárós helyen (ha van rá lehetőséged)? Engem összerakott már egy ilyen kis 'pihenés'. Csak egy ötlet.
2011. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyu, és a szex? Az sokmindenre gyógyír!

28/N

2011. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mármint nem velem! :)

előző vagyok...

2011. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ó a francba pedig már reménykedtem .... :P

amúgy az sem az igazi

2011. máj. 13. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem jó nyugtatónak vagy hangulatjavítónak. Depresszáns, akinek rossz a hangulata, azt az alkohol teljesen hazavágja. 1-2 óra nyugalmat 3 nap kínlódással kell megfizetni. Aki emiatt "rátölt", az úgy viselkedik, mint egy ország, amikor hitelfelvételből törleszti a régi hitelek kamatait. Az összeomlás csak idő kérdése. Aki tud észszerűen gondolkodni, az nem fogyaszt alkoholt "terápiás" céllal, mert tudja, hogy erre nem jó. Aki hangulatjavítóként próbálja használni az alkoholt, annak pszichológushoz kell fordulnia, mert az alkoholizmus előszobájában van, és az alkoholizmus egy rendkívül veszélyes betegség.


A nyugtatókra kb. ugyanaz igaz, mint az alkoholra. Bár a gyk-t olvasva úgy látom, divat két pofára zabálni a nyugtatókat, a hangulata ettől senkinek se javul meg. A nyugtató segíthet, ha mondjuk ki kell aludnond magad egy fontos nap előtt, de ideges vagy, de arra, hogy megváltoztassa az életed, nem alkalmas.


Az önvagdosás szintén csak egy tünet, amihez pszichomókushoz kell fordulni.


Önmagas elviselésében meg sok minden segíthet, pl. egy elviselhetőbb élet: munka, tanulás, barátság, szerelem. Ha ez nem megy, akkor el lehet menni pszichoterápiára.

2011. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

28/N vagyok,egy előző...


engem helyre tenne, egy jó kiadós vásárlás, nem tudom, Te biztos fiú vagy..


VAgy egy welness hétvége,akár egyedül. Hát,egyedül néha jobb is,mint a férjemmel,néha őt is ki kell pihennem :)


VAgy valami múzeum, kiállítás, bobozás, teke,... nem tudom, mi az érdeklődésed?


VAgy ismerkedni, nem tudom, párkapcsolatban élsz-e...ha egyedülálló lennék, biztosan jó hatással lenne rám...


látod, én mindenáron segíteni akarok... :)

2011. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!