Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól tettem, hogy összetéptem...

Jól tettem, hogy összetéptem a naplóimat?

Figyelt kérdés
2 naplóm volt. Az egyiket anyukám elvette elolvasta és eldugta. Én megtaláltam és azzal együtt, amit egy pár hónapja írok összetéptem. Ki akarok lépni a tehetetlenségemből. Ez jó kezdésnek?
2009. márc. 8. 13:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves lány vagyok.
2009. márc. 8. 13:12
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
HA úgy érzed, hogy most ettől megkönnyebbültél, felszabadultál, akkor jól tetted. Lehet, hogy később újra elkezded írni.. segít sokszor, ha az ember kiírja magából a dolgokat. (Halkan mondom, nem volt szép dolog édesanyádtól, hogy megnézte, egyik legtutibb módja a gyerek-szülő bizalom eljátszásának, sajnálom.)
2009. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
NEM!
2009. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Miért nem?

Most úgy érzem megszabadultam egy nagy tehertől.

2009. márc. 8. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

én vok az előző, csak véletlenül elküldtem...

Szóval, minek kezdted el írni,h később összetépd?

Miért nem dugtad el egy jó helyre? Am nekem is voltak ilyen gondjaim, egészen addig amíg ki nem találtam egy saját titkos írást amit csak én tudok megfejteni. Így bonyolultnak tűnik, de nem az. Minden betűre kitalálsz egy jelet, ezeket leírod és jó helyre eldugod, de ez nem fog sokáig kelleni,mert nem telik el egy hét és már meg is fogod őket szokni,tehát ez a "jegyzet" már nem is fog kelleni, ezután égesd el (ez a legjobb megoldás). Ha így fogod írni a naplódat, akk a kutyát sem fogja érdekelni,mert tudják, hogy nem lehet megfejteni(max kódfejtők, de ki fog nekik fizetni...)

Ha gondolod, akk teszek fel képet arról, hogy ez hogyan is néz ki. Én már a 3. naplómat írom így (am 6 van, de azok jól el vannak rejtve).

2009. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Én is téptem szét naplót, és mivel megkönnyebbültem, nem gondolkoztam azon, hogy jól tettem-e. De ha megtudtam volna hogy anya is elolvassa, akkor nagyon csalódott lettem volna. Sok olyan naplóm van, amiket már teleírtam mindenféle történettel, az életemből. Mindegyiket lezártam jól egy olyan módszerrel amit ha felnyitnak akkor rögtön észre veszem és jaj a családnak :)


Viszont engem nagyon érdekelne az a titkos írás amit az egyik hozzá szóló írt!

2009. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt a naplót kb 2004. novemberében kezdtem el írni. És eldugtam, de megtalálta. A2. naplót már egy éve vezettem. De én úgy érzem jobb így . Rengeteg rossz dolgot írtam bele,most olyan, mintha megszabadultam volna töle:)
2009. márc. 8. 14:38
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Az utolsó válaszoló vagyok!

Én is rengeteg rossz dolgot írtam le. Van olyan naplóm ami, még 2002-be írtam.

Ha úgy érzed most jobb, akkor ne törd a fejed, hogy helyesen cselekedtél-e. Inkább örülj annak, amit érzel. Annak, hogy megszabadultál a rossz érzésektől!


Lehet nekem is ezt kéne tennem, a múltam egy részével!

2009. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Itt van egy részlet a naplómból:

[link]

Így csináld: egy papírra írd le az abc-t (olyanok nem kellenek, mint pl: cs, ty, ny, ezeket össze tudod rakni a c-ből és a s-ből), de alatta hagyj ki helyet, ide találj ki mindenféle jeleket, amik egyszerűek, nem kellenek bonyolultak, mert az egyszerűt sem fogják megfejteni.

Ha ez elkészült, akkor kezd el így írni a naplódat, a papír szerint. Egy idő után azt fogod észrevenni, hogy már nem kell a papír, mert tudod a jeleket fejből, ezután égesd el a papírt. Eleinte lassan fog menni, de pl. nekem már tiszta gyorsan megy és el is tudom olvasni. Sok sikert hozzá!

2009. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Azzal, hogy sok rossz dolgot írtál le benne és összetépted, még nem szabadultál meg semmitől sem, azok megmaradtak. Megkönnyebbülést azért érzel, mert így tudod, hogy más nem tudja elolvasni ezeket a rossz dolgokat.
2009. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!