Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól tettem, hogy összetéptem...

Jól tettem, hogy összetéptem a naplóimat?

Figyelt kérdés
2 naplóm volt. Az egyiket anyukám elvette elolvasta és eldugta. Én megtaláltam és azzal együtt, amit egy pár hónapja írok összetéptem. Ki akarok lépni a tehetetlenségemből. Ez jó kezdésnek?
2009. márc. 8. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Régen én is írtam naplót, és jó volt sokszor visszaolvasni, hogy hogyan gondolkodtam évekkel azelőtt, de én is széttéptem, mert rájöttem, hogy csak a múltban tartott engem, és nem tudtam előre lépni. Csak az emlékeimnek éltem.

Szerintem jól tetted! Bár a múltunk miatt vagyunk olyanok, amilyenek, a jelen a fontos, és a jövő, amit szeretünk elképzelni.

2009. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed,hogy nagy kő esett le a szívedről,akkor jól tetted.

Egyébként én is írok naplót.Nem örülnék annak,ha valaki bele olvasna.

Nemrég elkezdtem egy olyan naplót,amibe az iskolai napjaimat írom.Próbálom elkerülni azt,hogy ebbe otthoni dolgok kerüljenek.

Ha újra elkezdenél naplót vezetni,titkosírással írd a napjaid.Azt a kis lapot,amin van a megoldókulcs,azt nagyon jól dugd el.

A napló mehet az iskolai füzetekhez,pl. azzal a felírattal,hogy történelem.Vagy a szőnyeg alá.

2009. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!