Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez, hogy estére...

Miért van ez, hogy estére hirtelen ideges leszek? (tudom már van egy ilyen kérdés de ez teljesen más. )

Figyelt kérdés

vannak hetes kiimaradások, de megint elkezdődött..

ideges elszek rángatom magam a gyomrom söszeszorul, sírok, mindig vaami rosz jár afejembe . elkezdek valami szépre gondolni és egyszer cska a baleset a halál jön ki belőle. félelmet érzek..

áááááááá. legszivesebben szétzúznék valamit. vagy én nemtudom.. kétségbeesés. fáj. miezz???????!!!!


2009. márc. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megállapítani. Nyilván valami pszichés betegség, szorongás, stressz. De ilyenkor sosem az a lényeg, hogy MI ez, hanem, hogy mi váltja ki. Ezen próbálj gondolkozni. Hány éves vagy? Tanulsz, dolgozol? Magánélet, párkapcsolat rendben van? stb. Ezeket vedd sorra!
2009. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előzőt ismételném én is,nagyon sokminden kiválthatja ezeket,de mindenképp összetett önelemzést kellene végezned.Esetleg egy jó tanács hogy a stresszt a negatív gondolatokat elhesegesd,feldolgozd a félelmeidet:Írd le a gondolataidat,így ha sikerül megfogalmaznod,lehet könnyebb lesz,talán segít abban is,hogy az okait is megtaláld.

ha nem sikerül megoldást találnod.szakember segítségét ajánlom,de ha csak gyógyszerekkel tömne,akkor válts más dokira.

kismértékben az étrend változtatása is segíthet:sok vitamin,magnézium pezsgőtabletta astresszoldásra.

2009. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség.

Menj el a háziorvosodhoz, és kérj tőle tanácsot. Ad majd beutalót pszichiáterhez, ott pedig kapsz megfelelő gyógyszert.

2009. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,pánikbetegség.Engem kezeltek vele....ha véletlenül örülni tudtam valaminek fél pillanat alatt jött a félelem,hogy ezután biztos történik valami rossz:(és amiket leírtál azokat is átéltem....én anno jó kis szorongás oldókat kaptam,beszélj egy orvossal. A gyógyszerek után fokozatosan jobb lett,ma már nem szedek semmit:)
2009. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!