Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az igaz, hogy a magne B6-nak...

Az igaz, hogy a magne B6-nak évek múlva lehet olyan hatása, ami meddőséget okoz?

Figyelt kérdés
16 múltam és idegesség, ingerlékenység, enyhe alvászavarokra szedem, és már javult az állapotom meg életkedvem is van, de egyik ismerősöm mondta, hogy tartalmaz olyan anyagot, ami meddőséget is okozhat. és most nagyon megijedtem, mert félek, nehogy igaza legyen :S Szerintetek lehet benne vmi igazság, v csak a saját termékét próbálta reklámozni? (mert ajánlott vmi amerikai nemtommit amit ő forgalmaz...)
2009. febr. 24. 16:14
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez már csak azért is hülyeség, mert a kismamák is ezt szedik a pocakkeményedés miatt. És több terhességen keresztül is.

Valószínüleg az lesz, amit gondolsz, hogy a saját termékét akarja így "rádsózni". Az ilyet én nem szeretem....

Nézd meg a dobozon, hogy mik az összeteveők, és kérdezd meg az ismerősödet, hogy mi az az anyag, ami szerinte bajt okozhat. Aztán, ha nem tud rá válaszolni... (csak ne mondd el neki, hogy ezek vannak benne :-) )

2009. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, én is hallottam ,hogy a kismamák szedik:)) jujj köszi a megnyugtatást:)
2009. febr. 24. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nap mint nap olvasom a gyógyszerek szakmai leírását, de ilyet még nem láttam, ezt szerintem az ismerősöd csak kitalálta. Mégis, mi lenne az az anyag benne, amit ő károsnak ítél?
2009. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát az a melamin v nemtom pontosan mien nevű anyag, amiből botrány volt nemrég Kínában... És azt mondta, hogy nem írják rá a dobozra. De sztem akk biztos hazudott:D
2009. febr. 26. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne ilyen, nyugodj meg, és más gyógyszerben sincs.
2009. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó:)
2009. márc. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!