Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? Lehet ilyen...

Ez mitől lehet? Lehet ilyen hatása a gyógyszereknek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy anyukám depressziós, és gyógyszereket szed. NYugtató, altató, stb.

És úgy vettem észre, hogy néha lassabban reagál egy kérdésre,vagy nem is az, hogy lassabban, hanem nem tudom. MIntha közben gondolatban máshol járna néha, pedig ugyanúgy válaszol a kérdésekre, hallja őket meg minden, de nem tudom...

A különböző nyugtatók miatt lehetséges ilyen? Lehet semmi nincs vele, csak én reagélom túl, de megköszönöm a válaszokat.


2011. júl. 13. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de inkább a dokit kérdezd vagy olvasd el a gyógyszerek papírjait (neten is fent vannak). De a doki biztosabb, hátha új gyógyszer kell.
2011. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, annak a hatása... Teljesen normális dolog ilyenkor... Sőt, van olyan amikor a gyógyszerek elhagyása után még 1 héttel is fellehetőek a hatások, ez azért van mert kumulálódik valamilyen mértékben a szervezetben (fölhalmozódik). Ez olyan természetes, mint, hogy a Nap keleten kel fel, és nyugaton nyugszik, vagy mint az apály-dagály ciklus: törődj bele.
2011. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat=) Lehet majd kitudakolófom valakinél:) Vannak segítő ismerősök:)

DÍe anyunak valószínű örökre kell ezeket szedni, a hatásuk akkor örökre ez lesz?

2011. júl. 13. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Örökre nem fogja szedni, mert az anytidepresszánsokat max. 3 hónapig lehet egyfolytában szedni, aztán le kell állni vele, de ezt mind az orvos határozza meg... Amúgy 17:37 vagyok
2011. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Jár orvoshoz aki uye kiadja a recepteket, stb, de tuti h van már két éve, hogy szedi őket:O
2011. júl. 13. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Az sajnos nem igaz hogy max. 3 hónapig kell szedni, ellenkezőleg, minimum 3 hónapig. Igen, a gyógyszereknek lehetnek ilyen mellékhatásai, főleg a szedés elején.
2011. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Első a yóyulás, hiszek benne :))

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)

2011. júl. 13. 23:30
 8/8 A kérdező kommentje:
*gyógyulás
2011. júl. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!