Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depreszió? És hogy tudnám...

Depreszió? És hogy tudnám kirángatni belőle a párom?

Figyelt kérdés
ül és néz előre, sokat alszik... alíg beszélgetünk, lusta tisztálkodni.Beszélek neki meg se hallja.
2011. márc. 21. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem igen.

beszéld rá, hogy mennyen pszichológushoz.

2011. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hallani sem akar róla!!! egyépként mi folyik egy ilyen vizsgálaton? Tudom ez nem szégyen de férfiből van.....
2011. márc. 21. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát őszintén megmondom, ahová felnőttek mennek, nem igen tudom mit csinálhatnak, kb ugyanazt ahova én járok, de én 15 éves vagyok..ha nem megy el, nem fog javulni..kísérd el az első alkalmakra, hogy tudja, jó neki, és hogy észrevegye, igen is szüksége van pszichológusra...felnőtteknél inkább csak beszélgetés folyik, nem hiszem hogy adnak külön feladatokat is otthonra...ha figyelemmel kíséred, hogy tényleg elmegy, és oda megy, akkor segíteni fog a kezelés, de magátol nem oldódik meg..magyaráázd meg neki, hogy ez nem normális dolog, hogy nem tisztálkodik, alig beszéltek egymással..ennyit tudok a fiatal fejemmel mondani..szorítok hogy összejöjjön:)
2011. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. márc. 21. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az is hasznos lenne, ha kirángatnád otthonról, elmennétek sétálni, kirándulni vagy moziba, étterembe.
2011. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre már gondoltam és étterem lesz a következő program.
2011. márc. 23. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aludjon (egy percet se) 1-1,5 napig. Az esetek 70%-ában ettől feltisztul a depresszió, a pácienst mintha kicserélték volna. Ki lehet próbálni. Sajnos a következő alvás jó eséllyel visszahozza a depressziót.


Ez az "elsősegély". Hosszú távon viszont az életmódot, a gondolkodást, a táplálkozást stb. mind meg kell változtatni. Pszichiátriai segítség kellhet, vagy pszichoterápia (pl. jó a kognitív terápia).

2011. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy vizsgálaton mindkettőtöket fejbe vernek egy 8 kilós helyesírási szótárral, és hazazavarnak.
2011. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!