Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már depreszió? :o

Ez már depreszió? :o

Figyelt kérdés
14 éves vagyok lány, vannak táplálkozási zavraim, voltam többször is pszichologusnál mert hát nem mondhatni hogy a családi életem egy álom igazából nem találom önmagam és nem fogadom el. igy ezáltal mindig el égedetlen vagyok. sokszor rám tör a sirás csak ugy minden ok nélkül. és nincs ekdvem senkivel se találkozni és kimenni emberek közé. a barátnöm is már az agyamra megy állandoan hivogat hogy mitcsinálunk ma? emg holnap? pedig igazábol semmi kedvem föleg hogy állandoan csak vele legyek. elég érzékeny tipus vagyok és mindig csak türök és hagyom hogyirányitsanak nekem mindig minden mindegy . iagzábol nehezen nyiok meg mások elött de ha valakit emg ismerek azt nagyon tudom szeretni és igazábol kedves vagyok és enm mondhatni félénknek szeretek soakt ebszélni(de csak olyanokkal akiket ismerek) segitö kész vagyok és sose néek le senkit se stilusa seöltözéke stb maitt..még is mért van ez velem? valaki tud rá választ adni? elöre is köszi
2010. júl. 29. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
túlérzékenység és a hormonok a valószínűbbek,de ha 2 hónál tovább fenáll a kedvetlenség sírás,szomorúság,akkor érdemes orvoshoz fordulni
2010. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közel vagy a depresszióhoz sajnos,szerintem kérd pszichológus segítségét!
2010. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a lassan depreszió felé halad...én is hasonlóan állok, jó elmenni vele orvoshoz de ha felír hangulatjavítot be ne vedd, attól csak rosszab lesz a dolog...

egyépként nekem azt tanácsolták hogy találjak vmit amiben örömömet találom és akkor nem lesz bajom...


f/15)

2011. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.... de már megjártam a poklot és msot a mennyországot.... 4 honapig voltam pszichátrián.
2011. máj. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!