Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonok vagy depreszió...

Hormonok vagy depreszió okozza a nyugtalanságomat, gyomoridegemet, remegésemet?

Figyelt kérdés

Most 8 hónapos a második kisfiam és menstruálok (most másodszor szülés óta, először alig 2napig tartott, most viszont pont 28napra jött és 8napig kínozott,ebből 5napig jó rendesen).

Viszont azóta teljesen idegbeteg lettem, elmentem dokihoz,azt mondja depresszio. Az első kisfiam után is hasonló volt,akkor 15hónaposan lett elegem az idegbetegeskedésből és kezdtem el antidepit szedni.

Most még szoptatok, nem szednék semmit, viszont annyira ideges vagyok, hogy mindenkit kiborítok. Próbáltam a homeopatiát, semmit nem ért. Most valerianat javasolt a háziorvos (és beutalót pszichológushoz),viszont félek, hogy az is átmegy a tejben. Szedek magne b6ot,elevitet,Maltofert és jodidot, mert előzőző depimnél kiderült, hogy a pajzsmirigyműködésem váltotta ki, ami most rendben van, mert 3havonta járok controllra.

Nem lehetne most,hogy magamtól oldjam meg???Segítsetek!!


2009. okt. 12. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonlóak a tüneteim, csak nekem egy babám van.Én most kezdtem el valerianat szedni, nem tudom be fog e vállni, de erősebb nyugtatót semmiképp nem szeretnék.Nekem azt ajánlotta a dokim, hogy teremtsek nyugodtabb életkörülményeket.
2010. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!