Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kleptomániás vagyok?

Kleptomániás vagyok?

Figyelt kérdés
Akárhova utazom gyakran , szinte mindig el hozok valami értéktelen tárgyat. És ez egyfajta örömmel tölt el és már tele van a ház ilyen tárgyakkal de semmire sem használom őket csak vannak . Lehetséges hogy kleptomániás vagyok??
2011. febr. 25. 17:35
 1/9 poiu ***** válasza:
76%
Nem, kelet-európai vagy :-).
2011. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előttem jól írták, énis ilyen vagyok.:D
2011. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kleptomániás vagy.Én pl régen discókból loptam poharakat hogy miért nem tudom.Hetekig eltartott mire összejött egy pohárkészlet.(6db)Meg is vehettem volna.Whiskys poharakat.Pedig soha nem ittam ilyet.Aztán elmúlt.Szerintem az nem betegség amit te csinálsz.A baj akkor van ha haszontalan tárgyakat ellopsz ismerőseidtől munkatársaidtól rokonoktól és ez nagy örömet is okoz.
2011. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem kleptománia.
2011. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor asszem megnyugodtam .. :D
2011. febr. 25. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
ha csak nem addig mondogatod magadnak, míg az leszel :D
2011. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem derül ki pontosan, hogy mit jelent az , hogy valahova utazol, és elhozol valami értéktelen tárgyat. valami szuvenír kacatot mindenki hoz az utazásról.

Ha viszont ténylegese ellopod a tárgyat, az mindenképpen kleptománia jellegű késztetés. A kleptománia pontosan értéktelen dolgok ellopásáról szól.

2011. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem egyértelműen irtam .. ne szuvenír jellegű dolgokra gondoljatok hanem pl a szállodából tárgyak amiknek semmi értelmük tehát teljesen használhatatlan .. csak úgy ellopom nem tudom minek ..
2011. febr. 26. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy erkölcsileg kifogástalan tett, azt sem, hogy nem kóros egy csöppet, de a szállodákból szerintem már mindenki vitt haza valami apróságot, ha mást nem , akkor a miniszappant.
2011. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!