Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyult vagy épp gyógyuló...

Gyógyult vagy épp gyógyuló PÁNIK betegek vannak itt?

Figyelt kérdés
Őket keresem, hogy segíthessek valakin, aki számomra a világot jelenti, pozitív példát állítva elé, hogy igenis meg lehet gyógyulni!Nagyon fontos lenne! Segítsetek, hogy segíteni tudjak!
2011. febr. 6. 12:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Érdekes meglátás!

Valószínűleg félreérthetően fogalmaztam. A "bogyós dokis" eset után nem adta fel és elment másik orvoshoz, ahová azóta is rendszeres jár. Nem hiszem, hogy tartana attól, hogy kitudódik, mert az emberek, akikkel dolgozik, azok a barátai és elmondta nekik, tudnak róla és maximálisan mellette állnak. Az orvosa azt mondta, előbb kellett volna mennie, de így sincs semmi"gond", megoldható, de lehet, hogy eltart egy évig is. Egyébként azt hogy értetted, hogy "tragikusan gyorsan meg fog oldódni"??

2011. febr. 13. 23:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyelőre megkérdezném, hogy ez az uj orvos, milyen jelleggel orvos?

Mármint magán, vagy sztk?

És szakma szerint? pszichológus, pszichiáter, altatóorvos, belgyógyász, háziorvos?

Netán természetgyógyász?

2011. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Magán orvos és pszichoterapeuta, elég elismert orvos. Ami számunkra a legfontosabb az az, hogy 1:nem erőlteti a gyógyszert, elfogadja, hogy a párom anélkül akar gyógyulni 2.nem két hetente rendeli vissza, hanem sokkal rendszeresebben.
2011. febr. 14. 21:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy járjatok sikerrel.
2011. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Párodnak elég nehéz lehet egy napot is leküzdeni.Én is pánikbeteg vagyok,megértem teljesen.Sajnos te nem tudsz többet tenni annál,minthogy mellette állsz,kitartasz melette stb..amit szerintem idáig is tettél,ennél többet te sajnos nem tudsz.:-( Kitartást és gyógyulást kívánok :-)
2011. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!