Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan működnek a liftek?...

Hogyan működnek a liftek? Mennyi az esélye, hogy beszorulok liftezés közben?

Figyelt kérdés

Claustrofóbiám van és leszeretném küzdeni. Megszeretném ismerni az ellenfelemet haha :D

Jó lenne kialakítani azt a tudatot, hogy képes vagyok legyőzni eme félelmemet.


2011. jan. 27. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok semmit a liftekről, csak én is féltem sokáig, hogy leszakad, bennragadok, nem vesznek észre.....nálunk nagyon szűk lift volt. Érdemes lenne szakemberhez fordulni, jó esetben pár beszélgetés is elég, és ez a legegyszerűbb és célravezetőbb megoldás.

Meg, hogy tudd, ahogy én is beláttam később, ha beszorulok, akkor sem történik semmi baj.

Attól függetlenül, szerintem kevesen vannak, akiknek nem szorul össze a torkuk a liftben, bár tudom, ha tényleg beteg vagy, akkor ez nálad nem ez a normális reakció csak. Talán valaki okosat is tud majd mondani.

2011. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már szorultam be liftbe, pont amikor a kutyát vittem volna sétálni -.- Én nem paráztam, úgyh ezek szerint nincs klausztrofóbiám. Bejelentettem a lift segélykérőjén és 10 perc után már kint voltam :) Egyébként van rajta fék és akkor is megfog, ha elszakad a huzal amin közlekedik. Az ajtót meg hamar szét tudják feszíteni, igaz nálunk aknaajtós lift van. Viszont tériszonyom az van :S
2011. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Milyen az aknaajtós lift ?

Az a tervem, hogy elöször 2-3 emeletes üveges lifteken gyakorlok és oylan helyen pl.: bevásárló központ ahol ha tényleg be is ragadnék max 20 perc és kiszabadulok.

2011. jan. 27. 17:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!