Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki hosszabb...

Van itt olyan, aki hosszabb ideig tartó súlyos depresszió miatt elvesztette a barátait, vagy kitartottak mellettetek a bajban? 28/l

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Itt vagyok. Elvesztettem a párom, a barátaimat és a családom egy részét is. Ma már jól vagyok, és haragszom rájuk, mert segtíeniük kellett volna... 30/L.
2009. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mellettem a párom kitartott, neki köszönhetem, hogy meggyógyultam, pedig tényleg nagyon-nagyon rosszul voltam. A barátaim hagytak a sz@rban. A családommal meg én szakítottam meg a kapcsolatot, mert nem akartam zárt osztályra kerülni. Csak kíváncsi voltam, hogy van-e valaki olyan helyzetben, mint én (már meggyógyult, de egyedül érzi magát, mert a régi kapcsolatai megszakadtak). Én nem tudom, haragudjak-e rájuk, hogy ott hagytak. Nem tudom, én mit tettem volna hasonló helyzetben...
2009. jan. 29. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj rájuk,mert ők is azt fogják kapni az élettől amit ők adtak neked a bajban: A nagy semmit. És ezzel meg is vannak büntetve egy életre! Szia
2009. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En tobb baratomat is elveszitettem a depressziom miatt , annyira bezarkozott lettem es semmi sem erdekelt , hogy barhova hivtak nem mentem soha , igy megertem reszben oket es nem haragszom rajuk, szerencse a legjobb barataim azert megmaradtak .
2009. febr. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár a kérdés régi, azért leírom, velem mi volt. Évekig küzdöttem depresszióval, a férjem, családom, barátaim nem álltak ki mellettem. Sőt! Vérszemet kaptak, és amikor már a földön hevertem - úgy értem lelkileg - még jól belém is rúgtak párszor! Hadd szokjam! De! Ami nem öl meg az erőssé tesz, ezt megtanultam akkor. Ugyanis azóta eltelt pár év és persze szakemberek segítségével, de amúgy egyedül teljesen sikerült talpra állnom és ma már úgy érzem, boldog embernek mondhatom magam. Nem szabad a haragot dédelgetni, azzal az ember csak magának árt! Én úgy érzem, meg tudtam bocsátani mindenkinek, hiszen adott helyzetben nem tudtak másképp reagálni, ennyi tellett tőlük.
2010. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!