Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gépezés tompítja az agyamat...

A gépezés tompítja az agyamat vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

Helo.

Gimnazista vagyok és nagyon "hülyének" érzem magam. Mikor készülök az órákra gyakran és pl. dogát írunk gyakran kihagy az agyam , gyakran összekeverem a dolgokat. Órákon is van hogy elbambulok, de mikor próbálom megérteni az anyagot egyszerűen NEM ÉRTEK SEMMIT. Egyik fülemen be másikon ki. Nem volt ez mindig így de egyre erősödik ez a dolog...lassan alapdolgokat is elfelejtek. Napi 3-4 órát játszom maximum de ez ennyire kihatna rám?. Csak mert régen nem így volt fogott az agyam.

Úgy érzem egyre hülyébb vagyok..mit tegyek? Vagy egyszerűen ilyen idióta lennék?


2011. jan. 6. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem a gépezés teszi.
2011. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelemzavaros vagy valószínűleg, és tippelem, hogy kicsit stresszes is. A játék nem okozhat ilyet (persze azért napi 3-4 órát ilyenre vesztegetni szerintem nem érdemes).
2011. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!