Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám az agyamat...

Hogyan tudnám az agyamat formába hozni?

Figyelt kérdés
Rettenetesen fáj a fejem nem megy a gondolkodás és nincs logikája az agyamnak , kezdi valami kiszipolyozni a fejemből az észt valaki tud rá valami egészséges dolgot arra hogy a fejem újra fogékony , gyors és okos legyen, .. valaki plis .....
2010. nov. 3. 15:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Már teljesen komámban vagyok pl: ma sakk onlin-én vesztettem és csak egyszer nyertem de olyan kis hibákon , és ez még soha nem fordult velem elő hogy így veszítsem el a játékot, vagy pl... és retenetesen fáj a fejem.
2010. nov. 3. 15:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Pihenj, fejfájósan senki se tud jól teljesíteni. Vegyél be gyógyszert vagy ha régóta fenn áll az állapot, menj orvoshoz!
2010. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A fekvésen kívül itthon nem is az a gond hogy fáj a fejem hanem az hogy lellasult a gondolkodásom teljesen :( :( :(

Ithoni kezeléssel akármi mit javasolnátok? PLIS

2010. nov. 3. 15:42
 4/9 anonim válasza:
Szerintem oldj minnel tobb logikai feladatokat, teszteket, keresztrelytveny..., olvass, tartsd kondiban az agyad, kezd konnyebb feladattal majd egyre nehezebekkel h fejlodjon..., remelem tudtam segiteni
2010. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Dohányzol?
2010. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem dohányzok 18 vagyok.
2010. nov. 3. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ez senkinek nem jutott eszébe? Aki sokat ül a számitógép előtt, az ne csodálkozzon azon, ha fáj a feje. Nem azért mert a számitógép "fertőz", hanem amig előtte ülsz, pl. nem iszol elég folyadékot, nem mozogsz,talán még nassolsz is valami finom édességet?! Hát ne csodálkozz! Először is mozogj. Másodszor igyál sok-sok vizet. Harmadszor pedig hagyd abba a cukor fogyasztást, mert a fő problémádat nagy valószinüséggel B1 vitamin-hiány okozza. azért az, mert a sok édes, vagy fehérlisztes szénhidrát feldolgozását a szervezeted csak nagyon sok B1 vitamin elhasználásával tudja elvégezni. Éppen ezért, ha te ilyeneket eszel, akkor kiürül ez a vitamin a szervezetedből, és ha nincs utánpótlás, akkor a következő tüneteket észlelheted magadon: idegesség, koncentráció hiánya, feledékenység,depresszió, agresszivitás, gyerekeknél hiperaktivitás, lelassult gondolkodás... Ugy látom ez mind passzol. Tehát a megoldás, mivel táplálkozás utján már nem igen tudsz olyan mennyiséget megenni a B1-ből amennyire szükséged van, ezért egy jó készitményt javaslok, Lenkei féle B1 500mg-os kiszerelés, és minden szem B1 mellé kapkodjál be egy 1000-es C-t is. Ha érdekel hogy miért, akkor olvasd el a Cenzurázott egészség c. könyvet, és még nagyon sok okosságot is megtudsz, és biztos hogy nem gyógyszereket fogsz bekapkodni! Jó egészséget!
2010. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az utolsó beírónak vszleg igaza van. 18 évesen csak valaminek a hiánya okozhat ilyen tünetet. Én kipróbálnám, amit javasolt.

2010. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Héj előző ez nagyon hasznos volt köszönöm és megfogadom, akkor tehát kevesebb cukrot egyek , oks :) köszke..
2010. nov. 5. 02:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!