Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez is depi? Mit tegyek? 17/F

Spyke93 kérdése:

Ez is depi? Mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés
Nem látom már nagyon értelmét az élletnek,ha elérek valami akkor már előre tudom hogy valami sz*r fog történni,a testemet üresnek érzem és folyamatosan fáradt vagyok,Istenben elvesztetem a hitem ezért a sátánizmus lett az új vallásom,nem tudom mit tegyek mindig küzdök nap mint nap de csak szarabb lesz már bele törödtem minek harcoljak :S vannak céljaim de már azokat is reménytelenek tartom minél közelebb jutok hozájuk akkor tuti közbe jön valami,néha azt kivánom de jó lenne ezt az egész sz*rt it hagyni a pibe
2011. jan. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha depinek hívod, akkor nem az.
2011. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hisztis vagy...
2011. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tenleg erdekel hogy depis vagy vagy sem es akarsz is tenni ellene el kell menned egy pszihiaterhez vagy legalabb az iskola pszihologusnanal probalkozz.
2011. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Peston válasza:
Nem gyulai vagy véletlen? Ha igen, holnap szétrúgom a segged. Nem, ez nem depi, ez kétségbeesés. Fölösleges, lesz ennél rosszabb is, korán kezdted.
2011. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na a hülye kommentekkel ne foglalkozz, szerintem nem hiszti... Igen ez lehet depresszió, de ez még nem vészes még most kell tenned valamit a javulás érdekében mert később csak roszabb lesz minden. És ezt nálad mi okozza, mert csak úgy senki nem depressziós? Amúgy ez hogy elvesztetted a hited Istenben és Sátánista lettél...

... Na ennek tényleg semmi értelme, nem lesz neked semmivel jobb ha sátánista leszel. A problémáid azért vannak hogy megoldd őket, és ezzel fejlődsz, tapasztalatot szerzel. Minél több és nagyobb problémát tudsz legyűrni annál erősebb ember leszel. Mondjuk nekem is volt olyan időszakon amikor elgondolkoztam azon hogy sátánista legyek, de inkább nem lettem az végül.

Ne okold Istent a problémáidért...

2011. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság nem megoldás. Minden pillanat sorsdöntő lehet. Lehet, hogy holnap találkozol életed szerelmével és minden rózsaszín lesz. Egyébként simán lehet, hogy a hormonjaidtól van vagy csak valami átvivőanyag nem jól működik az agyadban.
2011. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha van kedved beszélgetni, privátba megadom az msn-emet.

nekem is hasonló problémáim vannak :(

2011. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne depizz,gondolj valami olyanra,ami mostanában vagy régebben örömöt okozott...
2011. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a fű :D
2011. jan. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!