Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos depi ellen mit tegyek?

Folyamatos depi ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, mert csak megkeseríti a kapcsolataimat. De fogalmam sincs, hogyan lábalhatnék ki belőle, egyszerűen azt veszem észre, hogy utálom magamat, sosem vagyok megelégedve magammal és úgy érzem mindenki lenéz és utál. Ilyenkor mindig eszméletlen depis tudok lenni. Légyszives segítsetek akár csak tippekkel hogy mit tudok ez ellen tenni!

14/L


2010. dec. 18. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez önbizalomhiányra utal, nem depresszióra. A te korodban még folyamatban a fejlődésed, a kinézeted, tehát állandóan fogsz változni. Járj csinosan, légy ápolt, frizurád okés legyen, és légy vidám! Nem kell itt nagyobb tanácsadás. Sok puszit neked, egy anyuka!
2010. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

xD hát lehet nem nekem kéne tanácsot adni mert énis elég depis tudok lenni de hallottam pár dolgot errőőőőőől.

Például ha sok színt és fényt viszel az életedbe az elvielg segít. Pozitívan hat az elmédre és könnyebben helyrejössz ez igaz a vidám zenékre is.


Vannak ételek amik jók depresszió ellen mert ez egy fizikailag létező dolog szóval szerintem bizonyos hormonok szintjét növelik ezek, pl a hal.


[link]


Viszont a gyógyszerekkel vigyázz, én is kaptam és szerintem ez nem egy jó út, csak hozzászoksz.


Próbálj meg valami olyat csinálni amiben jó vagy vagy amit élvezel az is hasznos tud lenni. Ja igen és nemtudom mennyit alszol de az is okozhat depressziót ha nem alszol eleget.

2010. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mentifantezsvér válasza:
Hát...barátok..zene...:) biztos módzser..énis totálisan elégedetlen vagyok magammal..és ez nagyon lehangoló..de mégis a nap 24 órájába fülig ér a szám..mert a jó haverok úgyis szeretnek ha dagi vagy ah vékony ha tetszel magadnak ah nem..melettük nemkell azon aggódni hogy milyen vagy...és ez elöbb utóbb segít megbarátkozni magaddal..:D énis egyszer csak azon vettem észre magam hogy már nem is utálom magamat..:D 16/L
2010. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat, szerintem az alváshiány is lehet az oka(most is, látjátok itt gépezek), meg talán a jó barátok hiánya. kössz hogy ezeket felhoztátok így talán már többet tudok tenni:-)
2010. dec. 18. 00:52
 5/8 anonim ***** válasza:
:) örülök, hogy segíthettünk. Fel a fejjel :)
2010. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)))
2010. dec. 18. 01:24
 7/8 Mentifantezsvér válasza:
Énis remélem h segítettem :D sok sikert :)
2010. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen mindannyian:)) köszi
2010. dec. 19. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!