Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos fejfájás ellen mit...

Folyamatos fejfájás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tizenéves korom óta mindennap fáj a fejem. Minden leletem tökéletes, papíron teljesen egészséges vagyok.Rengeteg gyógyszert kipróbáltak rajtam, persze semmi eredmény. Boldog párkapcsolatban élek, van egy gyönyörű, mindig mosolygós kisbabánk. Anyagiak miatt nem kell aggódnom. Elvileg tökéletes az életem, de valami miatt nem múlik a fájdalom. Ha valaki volt hasonló helyzetben, és sikerült megoldania a problémát, jó lenne, ha írna. Köszi előre is.
2009. dec. 30. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, igaz csak 1-2 honapig. Jatekboltunk volt, arut vettunk at es valami tavol keleti pok megcsipett. Szoval az mergezes volt, calcium segitett. Nem lehet hogy allergiad van? Valami anyagra ami a kozeledben van, de nem teszteltek?
2009. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen kivizsgáláson voltál?Nekem akkor volt ilyen amikor epe problémáim voltak 10 évig szenvedtem a műtét mindem bajomat megoldotta.Azóta nem fáj a fejem sem.Lehet hogy valami belső,szervi bajod van.
2009. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emésztési probléma is okozhat fejfájást, vagy savtúltengés a gyomorban. És valóban még valami allergia is. Poratka, pollen, Hiszen hiába jött el a hidegebb idő, ezek az allergén anyagok még télen is ott vannak a lakásban.
2009. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!