Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitseg! Hogyan dolgozzam fel?

Segitseg! Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Ausztraliaban vagyok szakmai gyakorlaton. Az utat nekem kellett finanszirozni, a visszautat pedig a 6 honap alatt megkeresett penzbol kell majd megoldanom, amit felre tudok tenni. Most vagyok itt kicsit tobb mint 1 honapja.

Azonban most halt meg a nagymamam es nem tudok hazamenni a temetesere!! Egyszeruen nem tudom kifizetni a jegy arat.

Hogyan dolgozzam fel ezt?? Teljesen ossze vagyok torve, ugy erzem megorulok a fajdalomtol és tehetetlensegtol!


2011. jan. 2. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam már pár temetésen, ne bánd hogy ki kell hagynod. A nagymamádnak már nem számít ki megy el a temetésére, és ki nem, és így legalább ha eszedbe jut a szép emlékek jutnak eszedbe, és nem a rosszak, esetleg pont a temetés...

Ha apukám eszembe jut, még mindig az első, ahogy viszem a képét a sírhoz :(

Hidd el, nem maradsz le semmiről...

2011. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagymamát valószínűleg nélküled fogják eltemetni (hacsak nem urnás temetésről van szó, amit később is meg lehet tartani).

Tedd túl magad ezen, mert a nagymamának ez már vajmi keveset számít. Őrizd meg őt jó emlékezetedbe úgy, ahogyan még jó állapotban volt.

2011. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ennyire fájna nagymamád halála, ha ott lennél temetésén. Persze, hogy nem tudsz hazajönni, onnét messziről.

Ha élete megmentéséről lenne szó, akkor bizony szörnyű lenne, hogy nem tudsz segíteni. De ez csak egy szertartás. Gondolj rá sok szeretettel, az neki is. Neked is jó. Igyekezz élete örömteli eseményeire koncentrálni, örömmel gondolni arra, hogy mennyire szereted, és szeret ő is változatlanul. hiszen a lélek halhatatlan. Gondolj hálával arra. hogy ilyen nagyszerű ember kísérte életedet felnőtt korodig. Az idő Érted dolgozik. Bánatod enyhülni fog. Addig csak sírj, amikor úgy érzed, sírnod kell.

Nagymamád nagyon büszke Rád, hogy jó eredményeid révén a világ másik felén gyarapíthatod tudásodat. Viselkedj továbbra is úgy, hogy változatlanul büszke lehessen Rád. Talán hozzál számára egy kis ajándékot, akár egy szép kis kagylót, amit majd sírjára tehetsz. Vagy urnája elé.

2011. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyan szeretted ott él benned és a szelleme tovább él; nincs szükség a testi maradványának arra, hogy ott bőgj mellette. Meg gondold át szerinted ezt akarta volna?
2011. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!