Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma meghalt a nagybátyám. Mit...

Ma meghalt a nagybátyám. Mit tegyek? Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Én ezt nem bírom ki :'( :'(
2010. ápr. 9. 19:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ő most egy jobb helyre került. Tudom, hogy nagyon hiányzik,de az életnek mennie kell tovább.És lehet,hogy később majd találkoztok! Ne aggódj, átfogod vészelni, Csak gondolkodj pozitívan. Ne arra gondolj, hogy meghalt és ezt nem bírom,hanem inkább gondolj az együtt töltött szép pillanatokra, és legfőképpen arra, hogy ő most egy jobb helyre került, ahol boldog.
2010. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem egy éve halt meg a nagybátyám. Nagyon közel álltunk egymáshoz, talán jobban is szerettem mint apumat. Hidd el, teljesen megértem, hogy mit érzel most. :( Eleinte én is nagyon nehezen viseltem, szinte egész nap csak sírtam, sőt bevallom még néha most is sírok mikor rá gondolok. Igaza van az előttem szólónak, gondolj arra, hogy ő most már egy jobb helyre került, boldog ott, és onnan vigyáz most már rád. Biztos nem szeretne Téged szomorúnak látni. Csak fel a fejjel, és éld szépen az életed, hidd el, nagyon örülni fog, ha boldognak lát téged. Minden jót!

18/L

2010. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Tudjátok, lehet hogy nem fájna annyira, ha tudnám, hogy ma is köztünk lehetne ha az orvosok nem követnek el sorozatosan műhibákat.... Néhány percen múlott, vagy néhány órán... És végig kórházban volt csak nem néztek rá az orvosok hiába könyörgött, hogy nem kap levegőt. Ma is köztünk lehetne...:'(
2010. ápr. 9. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:

szia:)

őszinte részvetem...:( biztos nem lehet könnyű, de el kell engedned őt:)

jó helyen van hidd el, boldog és biztosan azt szeretné, ha te is vidám lennél, és nem sírnál miatta:)

add meg neki azt a nyugalmat, hogy nem szomorkodsz:)

emlékezz azokra az időkre, amikor vidáman nevetettek együtt:)

szép emlékként éljen tovább benned:)

légy erős:)

remélem segítettem egy kicsit:)

2010. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és az orvosi műhibákhoz még annyit fűznék hozzá, hogy lehet így kellett lennie, nem tudjuk, mi miért történik...

eljött az ideje, az út végére érkezett, de ne szomorkodj, ne sírj, attól, még ugyanugy megőrizheted az emlékeidben, a szívedben:)

ő is így szeretné:)

a kedvéért legyél vidám és gondolj rá szeretettel:)

2010. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy út maradt: a drogok.
2010. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, főleg az utolsót... Gratulálok az értelmi színvonaladhoz...
2010. ápr. 12. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Még csak 15 éves vagyok, ma motoroztam a határban, látom anyát megy nagyon gyorsan haza én is megyek utána, idegesnek láttam ,mondta egyből meghalt a bátyám intézkedni-e kell.


Olyan borzasztó, sírok is.

2012. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!