Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menjek szilveszterezni? Beteg vok

Menjek szilveszterezni? Beteg vok

Figyelt kérdés

Pszihiátriára járnom kapok gyógszereket is most egy ideje suliba se járok de meghivtak szilveszterre! Sztetek elmehetek? Én úgy nagyjából jól érzem magam csak ettöl a gyógyszertöl kicsit olya összevissza érzem magam h nem vágom mi van meg úgy beakad néha az agyam vagy nemtom h mondhatnám! És akk nem sikerül semmi nem tok odafigyelni semmire :S Meg álmos vok folyton. De meghivtak és elég kevés barátom maradt nem akarom öket is elveszteni :( Sztetek elmehetek?

Ja meg ha a gyogyszerre az van irva h nem szabad vele alkoholt inni az azt jelenti h nem szabad semmenyit se vagy egy kicsit szabad?


2010. dec. 30. 12:45
 1/10 A kérdező kommentje:
járok* bocs
2010. dec. 30. 12:46
 2/10 A kérdező kommentje:
ja meg 16 éves fiu vok
2010. dec. 30. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
A nem szabad azt jelenti, hogy egyáltalán nem szabad! Milyen társaság? Mert ha ilyen piálós-részegedős, nagy bulis csapat, akkor szerintem hagyd ki. De ha nyugodtabb, és megértő emberekből áll, akkor menj. :)
2010. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Ahogy látom az írásodból, van neked most elég gondod ezen kívül is. Attól még nem vesztesz el senkit, ha nem mész el egy bulira. Különben se kell ezt a szilvesztert annyira túlképzelni. Van nálunk egy erős szokás, hogy most akkor muszáj nagyon jól érezni magam. Nem muszáj! Ez is csak egy nap és egy buli a sok közül, ha pont most nem érzed jól magad hozzá, nem történik semmi. A piálásából meg biztos hogy csak gondod lenne.
2010. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát vegyes van pár ember akik ivósabbak meg van pár akik isznak 1-2 sört és el lehet velük dumálni. csak félek h anyi minden történik h összekvaraodik minden és nemtom felfogni :S nemtom leírni
2010. dec. 30. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne menj.

Ezekre az agyzsibbasztó vegyszerekre, amivel téged megtömtek, ha egy kortyot is iszol, annak beláthatatlan következményei lehetnek.

Nincs olyan pszihiátriai betegség, amit ilyen rondán kellene elintézni, mint ahogy hazavágott téged a doki.

Keress egy pszihológust, nem annyira gyógybogyó központúak.

Nagyobb segítséget tudnak adni, mint a tudatodat kicsináló vegyianyag gyári hulladék.

2010. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát lehet ténleg nem kéne mennem csak anyira szeretnék :(
2010. dec. 30. 13:37
 8/10 A kérdező kommentje:
am kell járni ilyen terápiára is de ott meg mindig csak kérdezgetnek nem nem értem :S
2010. dec. 30. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Én gyógyulófélben vagyok, de érzem, ha sokat vagyok távol otthonról már furán érzem magam. Lehet, hogy várnod kéne ezzel a kimozdulással, mert lehet, hogy nagyon bekavarna. Ismerem az ilyen érzést, utána tök szarul vagyok, még itthon is egy jó darabig. Fontos a folyamatosság, ha már jobban vagy, bepótolhatod a bulikat!
2010. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene elmenned, nincs szükséged ilyen állapotban bulira, alkoholra stb.
2010. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!