Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed valaki Rexetint? Tapaszta...

Szed valaki Rexetint? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a 12 14 es vagyok.nem szabad előszőr bevenni egészet.nekem is ezt mondták,és ettől lettem betegebb,és kórház.ha nem is rögtön leszel rosszúl,akkor pár nap alatt,lassan egyre rosszabbúl.a koleganőm is így lett egyre rosszabbúl,és került kórházba.és le is állították a gyógyszert.hát ha hiába írtunk,hogy lassan kell hozzászokni,kis adagokban,akkor csak kívánni tudom neked,hogy ne éld át amit én.az orvosnak a legegyszerűbb azt mondani,vegyél be rögtön 1 et,azzal már túl is adagol,ha még nem szedted soha.ezért váltottam jobb orvosra,aki helyrehozott.kívánom neked is sikerüljön.
2010. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ezelőtt egyébként Coaxilt szedtem, abból is egyből napi hármat
2010. dec. 29. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
nem értem de mindegy.hogy lehet rögtön előszőr ennyit bevenni?de ha te ilyen merész vagy.akkor gratulálok hozzá.de nem mindegyik gyógyszer fog ugyanúgy hatni.a rexetin elég régi szer,annál vannak sokkal modernebbek,és kevésbé rossz mellékhatásúak.a rexetinről sok rosszat hallottam.
2010. dec. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én kb.5 éve szedem a rexetint, szeretnék lassan megszabadulni tőle, de azt csak lassan lehet.

Nekem sem a kezdeti időszakban, sem most nem okoz semmilyen problémát. A kezdetekben arra emlékszem, hogy mindig nagyon jó kedvem volt, de akkor naponta két szemet szedtem. Mostanra napi fél szemre csökkent, de van, hogy azt is elfelejtem bevenni.

2011. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én 1 hétig szedtem,de abba hagytam.

Nem is a gyogyóbogyó neve a lényeg, hanem a benne lévő hatóanyag. Mindegyiknek van egy várható hatása, de minden szervezet más, szal lehet,h másnak bejön, neked meg pl egyáltalán nem...

Másik oldalon kérdeztem, h normális-e,h egyre nehezebben vizelek, kezdeti mellékhatás, vagy haggyam abba a szedését. Válaszként azt kaptam,h semmi komoly, másnap már csak melegvízzel tudtam megvizeltetltetni magam, mert majdbevizeltem, de magamtól nem tudtam... (Pasi vok).

Szal a válaszadó nem akart rosszat, neki bejött, én meg ezerből egynél kijövő durva mellékhatást éreztem tőle, a doki mondta is,h dobjam ki a kukába, sajnos nem birja a szervezetem... és a doki mesélte,h volt akit meg is kellett katéterezni ez miatt. Uh kaptam mást,gyengébbet.

Másik oldalon meg olvastam,h egy srác, 1éve szedi, mindennap remeg tőle keze lába, este bevizel... sztem ez teljesen egyértelmű üzenet a testedtől,h HAHÓ mi ez a katyvasz amit belém tömsz?! Hagyd már abba!... és vagy ő nem panaszkodik a dokijának, vagy az tojik rá.. a lényeg,h ha rosszul vagy tőle kuka, ha nagy a problémád be kell feküdni egy hétre az osztályra,h ellenőrzött körülmények között megkeressék a neked megfelelő molekulájú gyógyszert... De ezektől jobban kell lenned, ha 1hét után is rosszul vagy,sőtt rosszabbul,akkor nem birod a hatóanyagot, váltani kell,ennyi.


Amúgy valóban oldja a szorongást, de ezzel együtt a nevetésről is lemondtam arra az 1hétre, totál zombi lettem tőle, a nemiszervem hiába izgultam fel, méretben nőtt,de puha maradt, az ejakulálás fájt, orgazmus nem volt, elmenni is kész gyötrelem,hosszú fizikai munka volt... elvileg amcsiban már vannak olyan SSRI-k amik nem izélgetik a kukeród..


Elnyomás rulez,már szlengesen sem lehet írni, zsír modik.

2012. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
2001-óta szedem, kórházban szoktattak hozzá 1 hét nem alvás után. Napi egyet szedek és szinte tünetmentes voltam, ezért most 3-szor sikertelenül próbáltam orvosi felügyelet mellett abbahagyni. Ilyen lassan még sosem próbáltam, de visszaestem és most majdnem olyan rossz volt pár napig mint 13 éve. Én nem híztam meg tőle , de sportolok heti 1 vagy 2 alkalommal és nem eszem unalomból. A súlyom csak egy kicsit ingadozik, de nyilván van akinél ez a mellékhatás. Most viszont a doki megemelte 1,5-re a 20 mgrammosat. Szívből gratulálok annak és egy kicsit irigykedem azokra akik el tudják hagyni a gyógyszert és tudnak nélküle élni!!!
2014. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
3 napja szedem, mondta az orvosom hogy első hétig csak fél szemet szedjek, első nap be is vettem a felet, nem éreztem semmit, na eljött a másnap bevettem 1 egészet semmi mellék hatást nem éreztem/érzek azóta sem. Igazából szervezet függőek ezek a gyógyszerek. van aki egy negyedszemtől rosszul lesz, én egy egésztől sem éreztem semmit.
2015. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tetris ***** válasza:
Szia! A Rexetin adagomat lassacskàn csökkentettèk, ma màr csak napi felet szedek, ami szinte semmi, a doki szerint màr el is hagyhatnàm. Meggyògyultam.
2018. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!