Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisebbségi komplexusom van a...

Kisebbségi komplexusom van a magasságomat illetően. Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, 19 éves fiú. Sokszor érzem azt, hogy bánt az, hogy ekkorára nőttem. Pedig sikeres vagyok, sokan kedvelnek, de mégis azért ott lappang bennem az, hogy milyen rossz az, hogy csak ekkora vagyok, miközben körülöttem sokan magasak. Ti mit tennétek a helyemben?
2010. dec. 23. 20:03
 1/6 gyuribacsika ***** válasza:
Sajnos ezzel együtt kell élni és bele kell törődni.Ugye hiába szeretnél nagyobb lenni ha már nem nősz tovább.Erre nincs gyógymód úgymond.Vagyis drasztikus megoldás persze van, de gondolom nem szeretnél szenvedni érte.Kínában csinálják egy ideje, hogy a lábszáron direkt eltörik a csontot és hosszú idő alatt nyújtanak rajta pár centit fémszerkezettel a csontszövet meg lassan közbeékelődik és odaépül.Szóval maradunk itthon és elfogadjuk, hogy a magas csajoknál esélytelenek vagyunk és nem valószínű hogy megfogjuk mászni őket :)
2010. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi annyi alacsony csaj van köztük én is 158cm-el. Soknak az okozz gondot hogy mennyire magasak... Ne legyen komplexusod ez miatt... Felejtsd el:) 17L
2010. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmmit! Én 38 éves fószer vagyok már és 170cm. Fiatal koromban vettem vastag talpú cipőket, mára mér ez sem érdekel pedig nagyon csini 180 cm magas csajom van 12 éve. Őt sem érdekli.
2010. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :) Igyekszem a leírtak szerint cselekedni.
2010. dec. 24. 00:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak külsőségek.

Alacsony vagyok, kövér vagyok, sok a szeplőm, szemüveget viselek, x vagy o lábam van, elállnak a füleim, kicsi a mellem, kicsi a farkam, nem kerek a fenekem, túl pisze az orrom...

Pontosan tudod, hogy az ember értékét nem ezekben mérik.

2010. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És még van egy-két éved arra, hogy 1-2 centit még magasodj. Ki tudja?
2011. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!