Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ismet legyen...

Mit tegyek, hogy ismet legyen eletkedvem?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es ellegge gondterhelt...mostanaba minden aggaszt.A suliban izgulok a lezarasom miatt , aztan nemreg megismertem egy fijut akivel parszor talakoztunk es nagyon megkedveltem ez a masodik baj mivel o fel egy ujabb csalodastol es nem mer belekezdeni ami nekem szornyure rosz mivel rettenetesen kedvelem sot felek hogy bele is szeretek...ezek a gondok oszegyultek es ma 1x csak arra ebredtem meg hogy a mentoautoba ulok es a korhaz fele tartok...szornyu volt.Allitolag kalciumhiany na meg idegalapon minden ... mit telehtnek ? hogy tisztazzam onmagammal a dolgokat ? hogyan fogjam fel az egeszet? ... mit tegyek hogy viszajojjon az eletkedvem ?... kerem segitsenek nekem mert en mar elvesztem :-< :|
2009. jan. 20. 20:20
 1/8 anonim válasza:
100%
gondolj arra, hogy ha ő az, akit "neked szánt az ég", akkor úgyis összejösztök, és boldogok lesztek, de ha nem, akkor csak egy állomás a boldogsághoz vezető úton... egyszer biztos megtalálod az igazit, aki mindig veled lesz!
2009. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast ... hat remelem en ish ....
2009. jan. 20. 20:37
 3/8 anonim válasza:
100%
Engem a lezárásom sose nyomaszt :P. A pasis dolog, szerintem egy sem ér annyit, hogy "szenvedj" miatta! Nyugi nekem 1 pasim se volt és mindjárt 18vagyok:P. De az élet szép és én mégszebb vagyok xD! Még valami, ha még beszélgettek, ki tudja, lehet, hogy össze is jöttök :), állítólag az életben nincsenek véletlenek!!! Csak ne éld bele magad, akkor fájóbb lesz... tapasztalat :S
2009. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat igen , ez igaz ... megprobalom ugycsinalni hogy jo legyen csak nem tudom lesz-e ra erom ... akarhogyis lesz ugylesz a jo , ki tudja talan nem o az igazi .... ez kerdeses marad
2009. jan. 20. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg nem görcsölni a srác miatt. Állítólag megérzik a pasik és inkább menekülőre fogják. :) Tudom, hogy nehéz ;) Csinálj magadnak egy "Én-napot". Foglalkozz magaddal, a gondolataiddal, de lefekvés előtt kapcsold ki az agyadat, hogy nyugodtan tudj aludni.

Sok Szerencsét és Jó pihenést! :)

2009. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem mindig az segitett ha valakivel megbeszélhettem a problémáimat. Gondolok itt egy barátnőre, unokanövérre stb. Ha kibeszéled magadból a gondjaidat megkönnyebbülsz és meglátod az élet szép dolgait is.
2009. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem menj el piálni aztán törj össze vmit borogass kukát mutass rá minden taxisra, told le a gatyad es menj vegig a thokoly uton, torj ossze par kirakatot, aztan szoljal be 2 skinheadnek hogy nacik akik megjobban leitatnak es azt sem tudod hol vagy majd izom nelkul mondd a szemukbe hogy megvered oket aztan 24 ora mulva felkelsz hazamesz es leirod ezt es jobb kedved lesz .
2009. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha jah ... :))=))=))=)) ... man semmi gondom nem lenne aztan aszem ... :)):)) nah hat en nem szaladok a piaba ...:-j anyit nem er o meg ... majd megy o mikor rajon h elveszitett ... ennyi :P:P:D
2009. márc. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!