Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen valami életkedvem?

Figyelt kérdés

Már teljesen ki vagyok készülve. Legszívesebben meghalnék. Minden rossz dolog egybeesik mindig és a barátaim is elhagynak. Egész nap szomorú vagyok és kedvtelen. Már életkedvem sincs...velem nem történik soha semmi jó. Minden napom ugyanaz, nincs kivel lennem. Teljesen be vagyok zárkózva. A zenével takarom magam. Mit lehet csinálni?

Egy kiskorú lány.


2010. ápr. 9. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
kiskorú lány hát meg zabállak már most nincs élet kedved mi lesz később?szülök dolgoznak?mert talán velük beszélgethetnél és barátok?mért nincsenek?tesód van .amúgy szép idő van.a tévében is megy adás.mik azok a rosszak?mesélj.egyél csokit attól jobb lesz a kedved.ha unatkozol írhatsz nekem válaszolok addig is telik az idő.fel a fejjel.
2010. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát már ilyen fiatalon nincs kedved élni? MEghalnál? Ilyenre még gondolni sem szabad! az 1. válaszoló jól írta! Vagy menny el bicajozni vagy valami! De most hogy itt a tavasz ne legyél bent! Menny emberek közé!
2010. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!