Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak 16 vagyok, és harcolok...

Csak 16 vagyok, és harcolok tomboló hormonjaimmal, és van egy Nő, akinek közelsége nem hagy nyugodni. Ő az anyám. Csak nem merem jelezni neki, hogy kívánom és megőrjít a közelsége. Mi a túrót tehet az ember?

Figyelt kérdés
Apám elhagyott, nővérem elköltözött, és Én megőrülök ettől, csodás, gyönyörű asszonytól.
2010. nov. 9. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ez beteges!
2010. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Mondd, hogy ezt nem írtad komolyan? Számomra ez még a perverzebbnél is perverzebb.

Ha netán mégis komolyan írtad, akkor sürgősen keress fel egy szakembert, mert ez nagyon nem normális.

Jesszus.............

2010. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

lelkisegélyt hívd fel. Ingyenes.

Vasárnap kivételével 16-20-ig



06-80/505-001

2010. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

túléled. Lehet h másnak is eszébe jut, de az ilyen gondolatokat időben elnyomjuk a tudatalattiba.

Kamaszkorban játszanak az emberrel a hormonjai, meg az elméje. Hamar ki lehet nőni. Menj a barátaid közé, udvarolj lányoknak! El fogod felejteni, nem fog az eszedbe jutni később, az ilyet lenyomjuk a tudattalanba.

2010. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
44%
Véletlenül nem Oidipusznak hívnak?
2010. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Öhm...

Érdeklődsz mások iránt? Úgy értem, korodbeli lányok? Vagy (idősebb) nők?

2010. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább tombold ki magad a korodbeli nem rokon lányokon.
2010. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Diagnózis: vérfertőzés (vágya) = undorító, utálatos BŰN. Megoldás: Jézus általi szabadulás.


Komolyan vettem, amit írtál, és a válaszom is komoly. Neked Rá van szükséged, mert ez a természetellenes vágy nem belőled fakad (nyugodj meg), hanem egy gonosz szellemtől amit ki kell űzni belőled. Bővebben a témáról: Derek Prince: Démonok és szabadulás c. könyv. Egyébként javaslom, hogy keresd fel a hozzád legközelebbi Hit Gyülekezetét, rengeteg emberen segítettek már, vagy írj egy privát levelet Németh Sándornak, a gyülekezet lelkészének. Örömmel segítenek neked is.

2010. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Úristen!Fordulj orvoshoz!Ez nem normális!
2013. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!