Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafóbiás panikbetegek...

Agorafóbiás panikbetegek tapasztalata érdekel. Több évnyi gyogyszerszedés után most gyógyszer nélkül próbálkozom gyógyulni, kognitív terápiával. Aki hasonló problémából gyógyult ezzel a módszerrel: Mennyi idő után lett észrevehetően jobb?

Figyelt kérdés

márc. 1. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért hagytad el a gyógyszert? Jól voltál és ismét előjött. Én hasonló gondokkal küzdök de még terápiát nem próbáltam.Érdekel, hogy neked majd, hogy alakul, hány terápián vagy túl?
márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!