Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiújult a pánikbetegségem,...

Kiújult a pánikbetegségem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából ezt a mit tehetek kérdést, csak azért írtam hozzá, hogy kiengedje a kérdésemet. Nagyrészben tudom, mit kell tennem, mert már átestem rajta, 5 évvel ezelőtt. Egy olyan alkalommal indult meg, amikor dolgoztam a munkahelyemen, egyedül voltam bent (kereskedelemben dolgozom), rengetegen voltak, cukorbeteg is vagyok, a cukrom lent volt, kapkodtam be a szőlőcukrot, de nem ment feljebb, nem volt egy percem, hogy megálljak, megpihenjek, ezer éve nem stresszeltem be annyira, mint akkor. Azóta teljes pánikba vagyok, hogy következő reggel, megint kijön majd, utána már attól, hogy miért ne jöhetne ki máshol is, akkor már otthon sem volt nyugtom, annyira belementem ebbe az egészbe, hogy újból folyamatossá vált, a halálfélelem, a szorongás, nehézlégzés, szokásos tünetek.. De én akárhogy 1000x is végigcsináltam már, megint azt gondoltam, hogy halálos beteg vagyok és itt a vég. Eljutottam addig, hogy be kellett mennem az Sbo-ra, ahol persze nem talaltak semmit, mellkas rontgen, szivemet neztek, labort csinaltak. Egy fokkal jobb lett, hogy megtudtam, hogy nincs komoly bajom. De a hanyingerem és az a furcsa érzés a testemben megmaradt. Most attól félek, hogy nem néztek meg alaposan és àtsiklottak valami felett. Nem akarok újra beleesni ebbe, mert nagyon mélyen benne voltam. Hogyha megvizsgáltak, akkor csak kiderült volna, ha valami komoly? Ez megint csak pànik igaz? Valaki tud valami jó tanácsot adni, hogy ne essek vissza újra teljesen?

ma 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár tanáccsal szolgálni sajnos nem tudok, de remélem ez valamennyire a segítségedre lesz:


https://www.youtube.com/watch?v=U1DyemDmy1E


Jobbulj :)

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Pont erre való a pszichiáter meg a klinikai szakpszichológus! Mért nem mész el? Nem múlik el magától, kezelni kell!
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!