Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire lehetek a teljes...

Mennyire lehetek a teljes összeroppanástól?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ideje csak gyűlnek a problémák, a bajok, megoldhatatlanok, kisebbek, nagyobbak, súlyosak. Sokszor már fáj a mellkasom, szorít az idegtől. Tegnap is már attól féltem rosszul leszek. A sírás kerülget, a mozdulataim le vannak lassulva. Legszivesebben elvonulnék napokra, egyszerűen lelkileg idegileg nincs erőm már semmihez.Pár hete szerintem egy kisebb idegösszeroppanásom lehetett. Fél nap zokogás, alig tudtam abba hagyni, fájt a mellkasom. Aztán napokig fáradt voltam. Fizikailag és lelkileg egyaránt. Úgy érzem nincs erőm bármit is csinálni, bármivel is foglalkozni, legszivesebben csak napokig feküdnék, hogy kipihenjek mindent. Nem látok kiutat a helyzetből, ráadásul minden egyszerre jött össze, minden irányból. Igazából nem akarnám feladni az életet, de annyira nem tudom hogy lehetne tovább, hogy egyre inkább azon gondolkozok hogy lehetnék öngyilkos.
ma 10:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privát üzeneteket, köszönöm a tanácsot.

Próbálom megfogadni. Bár egyenlőre egyikre sem látok olyan megoldást, ami valóban megoldás lenne.

ma 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!