Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak szerintettek?

Mit csinaljak szerintettek?

Figyelt kérdés
Sziasztok h el kezdenem a legelejéről volt egy legjobb baratnom 1 osztalyba ismertem meg akkor lettunk jobba es egesz altalanosba egyutt voltunk viszont nekem voltak csaladi gondjaim eleg sulyosak es a suliba is bántottak fizikailag is lelkileg is egesz 8 évbe ez ment es ezek miatt bezárkoztam es el kezdtem leszarni baratnomet őt csak lelkileg bántották de azt se nagyon a lenyeg h nagyabol olyan 3 osztalytol kezdve nm engedtsm h megoleljen nm foglalkoztam vele mert féltem bizni az emberekbs feltem minddennap h bántani fognak bent suliba es altalaban meg is tortent ő melletem volt vegig en voltam az aki nm volt mellete mert nm birtam mellete lenni mert 1 dul magamba biztam meg a vege felé mar annyira félélembe éltem viszont miutan el ballagtunk en nagyon szegyeltem magam es egesz nyaron alig kerestem akkor juliusba egyszer csak nm kerestem mar egyaltalan de ő se engem megszakadt teljesen a kapcsolat közötünk ő is kulon suliba ment meg enis aztan el kezdtem en a sulit nagyabol sikerult el felejtenem viszont egyik nap szeptemberbe talalkoztam vele a buszon es fol jott minden emlek de tenyleg minden es hirtelen rá akartam irni rá is irtam sok gondolkozas utan akkor nagy nehezen el hivtam talizni ő elmondta hogy neki ez szarul esett de adott egy eselyt hogy rendbe hozzam hát el is kezdtem rendbe hozni mindennap direkt fol keltem sokkal korabban hogy irjak neki hogy motivacios uzenetett hogy jol induljon a reggele azt tudni kell hogy en akkor egy nagyon nehez suliba jartam mert at mentem ev elejen mivel terd problemaim voltak es nm maradhatam azon a szakom amire elsore voltam rendeszetin ezért at mentem szeptember 7 kén egy masik varosba suliba ami hat nagyon nehez volt mindennap koran kellet kelnem es sokaig is kellet maradnom viszont ő ott jart iskolaba ahol lakott hamar haza ért mindig nm kellet koran kelnie es en ezt tudtam megis mindennap irkaltam neki hogy milyen volt a suli, hogy van, van r kedvs talizni még akkor is meg kerdeztem sokszor mikor hulla fáradt voltam mert fél 6 ig voltam suliba majd kovetkezett még 1,5 fél ora buszozas es még igyis vele foglalkoztam inkb es magammal meg egyaltalan nem csak azért h ujra jobba legyunk aztan jott egy ötlet nagyabol félévkor hogy elmegyunk egy suliba megint en hulye direkt meg buktam miatta csak azért hogy a kedvébe jarjak hogy ezzel a tettel lassa h komolyan gondolom de persze ezt nm mondtam el neki csk hogy en se akarok ott maradni a lenyeg hogy azért akartam mert azt gondoltam ha 1 suliba kerulunk be tudom neki bizonyitani hogy nm olyan vok mint regen es itt basztam el az egeszet nh aztan el kezdodotz az hogy el kezdtem szandekosan rossz jegyeket szerezni anyuméknak errol nm nm beszeltem aprilisig tök jol ment áprilisba az akkori sulis baratnom ott hagyott es akkor en el kezdtem logni mert nm akartam bejarni hisz egyre jobban féltem hogy nm sokara kiderul h meg fogok bukni a piaba menekultem akkoriba ossze vesztem nagyon sokszor vele volt olyan is hogy odaig jutottunk h lehet vege lesz de végul nm lett aztan amit mi kineztunk suliba nm vettek fel minket mert nm gondoltunk bele abba hogy ez nm olyan konnyu es ott nm tudtam mit csinaljak anyumék azt hitték még mindig bejarok pedig mar 1 es fel honapja tettem ugy mint aki bejar suliba lassan kezdett kiderulni minden en akkor vissza mentem regi sulimba h megprobaljam azt a lehetoseget h hatha oda vissza vesznek csk mas szakra ami sikerult is fol vettek viszont en hulye mondtam neki is h jöjjön oda ez volt eletem legrosszabb dontese h ő is oda jott mind kettonket fel vették kozben nalam kiderult minden azota sem biznak bennem szuleim nagyon sokat csalodtak bennem viszont az ő szulei sokkal lazaban kezelték foleg ugy h ő hamarabb is mondta el mert az ő szulei engedekenyebbsk h en meg nm mertem el mondani mert feltem h mi lesz ha kiderul m1 aztan nyaron csk parszor talalkoztunk mindig irtam neki h félek attol h ugyanezt meg fogja vlm csinalni el fog hagyni viszont ő sose irta ezt nkm mindig csk en feltem ettol es erre rá se jottem h ez fura de akkor megigerte h ilyen nm fog torteni hisz h gondolhatok ilyet megprobaltam el hinni neki aztan augusztusba meg mütöték a terdemet ő egyszer se jott be a korhazba csk azt hozta fol kifogasnak h otthon kellet maradnia vigyazni a tesojira meg ilyenek nagyon szarul esett akkor mert nagyon rossz allapotba voltam es szuksegem lett volna rá engem aztan kiengedtek otthon lábadoztam akkor en elso nap mikor haza mentem mondtam neki h most letszi ha nem baj ne gyere fol mert pihenni szeretnék es ő akkor ugy vette hogy ezt az osszes tobbi napra ertem es utana 2 hetit 1 szer sem jott fol meglatogatni aztan vissza kerultwm korhazba mert elbaszott egy nagy dolgott az orvosom benr fekudtem 2 napot akkor sem jott be egyszer sem akkor is sokat veszekedtunk ezek miatt de mindig hittem neki hittem a kifogasoknak aztan kiengedtek eljott meglatogatni vegre utana akkor aszitem h minden okes en mar mutett előtt leszogeztem neki h be fogok jarni suliba még ha nehez is ha faj a labam akkor is mert annyira fontos ő nkm h miatta be megyek mert nm fogom egyedul hagyni ò vegig mondta h ne menjek be mert nkm akar jót h de ugyanugy be mentem aztan kezdodott el minden borzalom ő akkor mindennap leszarta h ott vok az elso 2 nap még ugyahogy foglalkozott vlm de el kezdett inkb huzni az osztalytarsaim felé engem meg leszart pedit akkora fajdalimaim voltak h sirtam is az osztalyom elott akkor is egy olelest nm kaptam csk azt h rám se nezett ezt meg azzal magyarazta h nm tud nezni egy szenvedő embert mult béli dolgok miatt elfogadtam csk nagyon szar volt hisz miatta mentem be de sosw volt melletem sose voltunk suliba 2 en mindig ott voltak sokan akikel mindig jol elvolt vlm meg nem engem hagyott ott szenvedni ez miatt lettem nagyon durvan depreszios mert el kezdett teljesen tonkre tenni ò aztan vissza mentem dokimhoz es kiderult h begyuladt a terdem meg fel van telve folyadekal csk azért mert nm pihentettem akkor sem hibaztattamnőt utana is be jartam suliba pedig akkor mar gyogyszereken eltem annyira fajt akkor mar olyan szinten le szart h irasba is alig beszeltunk suliba meg szinte egyaltalan nem akkor el kezdodtek a veszekedesek napokon keresztul mindig engem hibaztatott hazudozott szavai ütoték a masikat elhivtam talizni mert mar meguntam az egeszet szembesitettem ezzekel h mindenki full leszarja az osztalyba en vok egyedul mellete òk csk azért vannak vele mert tudnak vele jokat rohogni akkor erre elvileg rájott ò is en mar ott tartotam akkor h veget vetek ennek a baratsagnak de hulye voltam es adtam neki azt a lehetoseget h hozza rendbe h egy heten keresztul fura mod foglalkozott vlm nm volt a tobbiekel torodott vlm aztan penteken ez valahogy nm akart mar mukodni es meg is kerdeztem tole es ő azt mondta nm fut az emberek utan akinek fontos az ugyis marad akkor en akkor hibat kovettem el h adtam neki egy eselyt h minden rajta mullik hozza rendbe ezt a baratsagot h szombaton elhivott talizni el is mentem vegig ugs voltam vele h most hagyom hadd probalkozon ò vegig beszelt olyan dolgokat mondott meselt amikrol en nm is tudtam olyan emberekrol beszelt akiket en nm is ismertem nm is ertettem m1 ott mondtam neki h csk el kisertem a varosba de nagyon faj a labam szo lassan megyek haza akkor rá irt az egyik baratnoje akivel az elozo nap talalkozott h nm e tudnak talizni h el ment vele talizni mikor nkm azt mondta h hamar haza kell neki is mennie ehhez kepest este 8 ig varosba volt en ott ugy voltam vele h ezt mar nm csinalom ott este 8 tol ejjel 2 ig veszekedtunk kiderult h vegig csk jatszott az erzeseimel es elhitette vlm h ugyannyira fontos vok neki mint en nkm ő az kozbe csk félig. Hagyta h mindent meg tegyek erte hagyta h bejarjak suliba ugy h am kockaztattam ezzel a labamat csk azért mert aszitem h en is fontos vok neki es ha ezt elmondta volna akkor mind nm teszem meg ezeket de azzal magyarazta h mért nm mondta el mert felt h megbant mert boldognak latott mikor nagyon nm voltam az pont miatta mert annyira sulyos depresziom lett akkora mar h se enni se elni se akartam mar tonkre tett teljesen akkor azzal valtunk el ejjel 2 kor h ossze torte a szivemet nh aztan vasarnap egesz nap nm keresett en irtam rá este h lenyugodott e mar es akkor le irta egy monologba h szte vegett kene ennek vetni mert nagyon kulonbozunk es toxikus lett ez a baratsag stb stb en akkor ujra akartam még kezdeni de aztan el kezdett engem hibaztatni azért mert ott hagyta a volt sulijat miattam csalodott az apja miatta meg minden jh es most ezeken el gondolkodott es mar nm is vok neki fontos csk halvanyilag mikor am ejjel még felig fontos voltam neki azért erdekes nh en ott akkor teljesen be sokkaltal sirast nm birtam abba hagyni akkorat csalodtam mint még soha h ennyire jatszottak csk vlm es soha nm voltam neki fontos es nagyon fajr ez nkm es még mindig faj aztam hetfon suliba nm is beszeltunk egyaltalan egymasra se neztunk ő meg el kezdett olyanokal lenni akiket eddig nkm beszelt ki h mennyire szegyen mindegyik es vegig veluk rohogcselt de kozbe figyelte h en mit csinalok feltunoen nezett folyamat en meg direkt nm neztem rá mintha ott se lenne de nagyon szarul esett kozbe mert nkm ő a vilagot jellentette mindent feladtam erte baratokat azt h a csaladom meg gyulol azt h barmi tortenhet a labamal ha igs be megyek es ezek mind azért tortentek meg mert elhitette vlm h fontos vok neki mikozbe am alig varta sztem h megszabaduljon tolem es most ott tartok h folyamat fogyok mert nm birok enni folyamat csk rá gondolok még mindig teljesen lelki roncs lettem miatta es nm tudom hogyan felejtsem el hogyha egy osztalyba jarok vele es ott is folyamat hergel es tudom en basztam el az egeszet h vegit hittem neki mikor nm kellet volna meg en basztam el altalanosba is viszont arrol nm tehetem amir ò is bevalott arra gondoltam h vags az ottani kornyezett valtoztatta meg a mostani osztalyunk v kieszelt egy bosszut még altalanos utan h bosszut aljon mert ezt tettem vele sok even át vasarnap ota irasba nm beszeltem vele nm tudol mitévő legyek tenyleg.

#barátnő #depresszió #otthagyás #Erzelmekkel jatszás
ma 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Ez ugye egy vicc?

3 db vessző van az egész szövegben, és 2 db mondatból áll a kifejtés. Az egyik 1331 szavas, a másik 424 szavas. Beletekerve olyan ocsmányságokkal, mint "nm" (47x), "vok" (7x), "nkm" (8x), "csk" (16x).


Ezt SENKI nem fogja elolvasni, és talán jobb nem is minősíteni, olyan szinten igénytelen és szégyenletes.

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az üzenet lényege az, hogy az író (nevezzük A-nak) hosszú és nehéz kapcsolatot írt le egy barátjával (nevezzük B-nek), akivel az általános iskolában barátkozott össze. A családi gondok és iskolai zaklatás miatt A visszahúzódóvá vált, ami megnehezítette a barátság fenntartását. Az általános iskola után megszakadt a kapcsolatuk, de újra kapcsolatba léptek a középiskolában, és megpróbálták rendbe hozni a barátságot.


A mindent megtett, hogy újra közel kerüljenek, és még olyan iskolába is ment, ahol B volt, hogy együtt lehessenek. A azonban úgy érezte, hogy B kihasználta az érzelmeit, miközben nem törődött igazán vele, és inkább mások társaságát kereste. A különösen fájlalta, hogy B nem látogatta meg a kórházban térdműtétje után, és amikor együtt voltak az iskolában, úgy érezte, hogy B elhanyagolta.


A végül felismerte, hogy B talán csak játszott az érzéseivel, és a barátságuk inkább toxikus lett. B úgy döntött, hogy véget vet a kapcsolatnak, mert túl különbözőek lettek és ez sok fájdalmat okozott A-nak. A most küzd az érzelmi fájdalommal és a fogyással, nehezen tudja elengedni ezt a barátságot, különösen azért, mert még mindig együtt járnak iskolába, és ez nap mint nap emlékezteti a fájdalomra.

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: ezzel még a ChatGPT is megküzdött szerintem.

Nem is érdemli meg, hogy foglalkozzanak vele, ha képtelen kerek magyar mondatokban fogalmazni, jelölni a hangsúlyozást és tagolni a lényeget. Vagy eldobni a felesleges információkat. 2 mondat bakker és majdnem 2000 szó. És akkor a helyesírásról nem beszéltünk még.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!