Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris betegségből tényleg...

Bipoláris betegségből tényleg nem lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés

tegnap 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de tünetmentesen lehet tartani gyógyszerrel. Még az okát se tudják, agyi elváltozás, azt nem lehet visszacsinálni, nem olyan, mint egy fertőzés, amit legyőz az immunrendszer, vagy egy életmódbetegség, ami esetleg megszüntethető (magas vérnyomás, IR).
tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinten lehet tartani. Az illetőnek kell , hogy legyen betegség tudata és eszerint élje le az életét. Gyógyszeres kezelés szokott lenni elsősorban. Nagy világsztárok is élnek ezzel a betegséggel. Nehéz ha nincs kordában tartva ez a betegség. De viszonylag normális életet lehet élni ha az ember betartja a "játékszabályokat pl. Gyógyszerek, semmi pia! Semmi D rög , tartani kell a pszichiáterrel a kapcsolatot is.
tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi pia semmi drog szabályt nem is tudtam. Kávézni se szabadna bipolárissal?
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ez egy elváltozás az agyban. Gyógyszerekkel lehet enyhíteni rajt de még azok mellett is beüt a depresszios fázis. Viszont gyógyszerek nélkül ezzel nem lehet együtt élni. Tudom ,mert lassan 10 éve benne vagyok. Amikor nem szedtem gyógyszereket meg akartam halni olyan depresszios voltam. Ez maga a pokol. Amit senki nem ért meg aki nincs benne. Teljes más élet ez mint a normal embereké.
ma 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!