Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Hogyan lehet kigyógyulni a koreai Squid Game okozta betegségből/szorongásból? Néha én is úgy érzek, mint a főszereplő aki vörösre festette a haját csak nem tudom hogy miért?

Figyelt kérdés
júl. 28. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Pszichológus segíthet.
júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi van?
júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Meg kell nézni a Japán "Battle Royale" c. filmet.
júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan nem a sorozat betegített meg. A megtekintése során felerősödhettek már meglévő problémáid, de az okokat nem a Netflixen kell keresni. Mielőbb fordulj pszichológushoz.
júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pedig éreztem a sok adrenalint, akár hiszed, akár nem.

Főleg miután a sok haláleset történt.

júl. 28. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Elfogadom, hogy felkavart a sorozat, de ha most ilyen állapotban vagy, akkor egész biztos, hogy már a sorozatnézés előtt sem voltál egészséges.

Keress minél előbb egy jó szakembert.

júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Súlyos depressziós vagy pszichózisközeli állapotban egy újsághír, egy zeneszám, egy film vagy egy amúgy hétköznapi történés is nagyon megboríthatja az embert.
júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Szomorú vasárnap c. dalt érdemes hallgatni, nagy klasszikus a 30-as évekből. Youtube-on megtalálható.
júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!