Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan LSD aminek akkora...

Van olyan LSD aminek akkora halucinogén hatása van, mint pl az 1408 című filmben tapasztalt halucinálása a főszereplőnek?

Figyelt kérdés
tudom hogy kicsit hülye helyre raktam a kérdést, de nem találtam rá normális kategóriát:D egyébként én nem próbáltam ki az LSD-t, de érdekel a hatása a pshihére, az agyra, és talán egyzer kipróbálom, ha úgy hozza a sors. kinek mi a tapasztalata?milyen tripeket éltetek át?
2009. dec. 1. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható embertől kell vásárolni, mert az a legnagyobb gond, hogy 1 bélyeg teljesen megadja azt a hatást, ami pl. a filmbenvan, de a legtöbb elosztó spórol az anyaggal és így nem hogy hallucináció nem lesz, de trip sem, maximum elalszol, depresszív leszel, vagy pánikolsz. Szóval, ha nincs megbízható embered, akinek jó papírja van (őket onnan lehet megismerni, hogy minden anyagukról azt modják, hogy kemény, és nagyon stb., a "jó" ember, mint a mienk elmondja, hogy ő bizony most nagyon szar anagot kapott, és a helyünkben meg se venné), akkor próbáld ki mindenképp, mert megfelelő környezetben nagyon meghatározó élmény lehet, segíti az önismeretet. Semmi értelme minden hétvégén papírozni, mert drágább is, és 1-2 alkalom után már nem is érzed, és valóban nagyon károsítja az agyadat.

Ha nincs biztos embered érdemes liquiddet (lehet, hogy nem így írják, én leírva még nem láttam) keresni, ez a kockacukorra csöppetet, folyékony LSD. Mindenképp csak akkor próbáld ki, mikor olyanokkal vagy, akikben kivétel nélkül és abszolút megbízol, party-drogként szerintem egyáltaln nem jó, mert a túl sok ingertől, ami körülötted van beparázol. Viszont eszméletlen élmény a legjobb barátaiddal/barátnőiddel bejárni Budapest rejtett és csodaszép zugait.


Én olyan fél évente szoktam belemenni, kicsit olyan, mintha mindent fölülről néznél, és mindent megértenél, miközben a világot egész máshogyan látod, és magadat benne. Az idő mint olyan teljesen megszűnik... Nekem csak az 1. 1-2 óra szokott hallucinációval telni, volt már szép, vicces és parás egyaránt. Amúgy meg mindenkinek más élményeket szerez.

2009. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) ez érdekes volt!! ilyen sztorikat akarok hallani. mert megmondom őszintén hogy nagyon vonz ez az egész, de iszonyatosan félek is tőle... a mellékhatásaitól, vagy hogy mondjuk fél év múlva jön egy back trip az autópályán, vagy maga a trip is lehet horrorba való, ha úgyadódik a helyzet... de ettől függetlenül egyszer mindenféle képpen ki akarom próbálni. Hollandiába élek, 1x próbáltam ki a gombát, amikor még legális volt itt, de tavaly december óta nem az.. hát nem volt olyan nagy halucinálás tőle...:D de nem volt rossz...
2009. dec. 2. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elég tudatosan gondolkodsz, és megvan benned egy egészséges élet igenlés, akkor semmelyik drogtól nem kell tartanod.


Mi mondjuk úgy szoktuk, hogy ha úgy 5-6-an összejövünk a barátokkal, max 2-en 3-an papírozhatunk, a másik 2-3 ember "csak" elszív egy pár finom cigit. (Ők röhögnek rajtunk, és vigyáznak ránk ;)


Én speck nem érzem magam "bűnösnek", egyedül nikotin függő vagyok, ha nincs pénzem, akkor nincs segédanyag sem, de tökéletesen érzem magam ezek nélkül is. Meg tudom tartani a mértéket, de egyetértek vele, hogy ne legyen olyan könnyen beszeezhető, mert van egy pár ismerősöm, aki bizony ne tartja a mértéket, és évről évre csúszik lefelé. :(

2009. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ahhoz liquidet kell szerezni ami tiszta folyékony LSD-t jelent :) Mert a papír nem tartalmaz annyi LSD-t. Egy olyan trippre mint amii a filmben van ahhoz kb.450-500 mikrogramm szükséges,a bélyeg meg csak kb olyan 100-150 mikrogrammot tartalmaz ha egyáltalán LSD van benne. 500mikrogram felett meg nagyon intenzív élményt nyújt sajnos még nem volt részem benne de mindenképp el akarom érni azt a szintet,amúgy meg Albert Hoffman 2.5 miligrammot fecskendezett be magána amitől olyan trippje volt h hihetetlen,6 órán keresztül folyamatosan halucinált de mindent másnak látott kiszakadt a valóságból természetesen tiszta LSD-vel érte el,majd 6 óra elteltével kezdett visszatérni a "mi világunk"-ba :)
2010. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!