Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma lettem tizenhét. Utálom a...

Ma lettem tizenhét. Utálom a születésnapomat?

Figyelt kérdés
Utálom. Veletek is ez van? Vagy csak defektes vagyok...

okt. 19. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Csak simán defektes vagy🤣🤣🤣
okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen osztálytársam, bár igazából sosem derült ki, hogy miért utálja a születésnapját. Viszont nem is tudta, hogy mikor született annyira nem érdekelte soha.

Ez amúgy akkor derült ki, hogy azt sem tudja hogy mikor van, amikor orvosi vizsgálaton kérdezték, hogy hány éves.

A következő beszélgetés zajlott le:

Orvos: Hány éves vagy?

Osztálytársam: 16

Én: Nem 17 vagy?

Osztálytársam: Annyi leszek, de még nem vagyok.

Másik osztálytársam: Októberben volt a születésnapod, már március van.

Osztálytársam: Ja tényleg, akkor 17 éves vagyok, nem emlékeztem hogy mikor van a születésnapom.

Az orvos is csak furcsán nézett, utána az osztálytársam ellenőrizte a személyijét és konstatálta, hogy október 12-én töltötte a 17-et.


Egyébként egy jófej srác, jól is tanult, de volt neki ilyen "defektje". Ha tudod, hogy mikor születtél, akkor hozzá képest te szereted a születésnapod.

okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én imádom a szülinapomat mert akkor nem kell teljesítenem azért hogy megkapjam amit szeretnék.
okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. Szüleim és közeli rokonok megajándékoztak ezzel azzal, de ezzen kívül semmi nagy durranás nem volt. Nem volt buli, nem jöttek át barátok mivel nem is nagyon voltak. Sosem tartottam semmi extrának azt a napot és ugyanígy vagyok a többi ünneppel (karácsony, húsvét stb.)
okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ma van október 19
okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5: nekem is pont ma van október 19.

Meg mindenki másnak is ma van október 19.🤣🤣🤣

okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nekem október 5-én volt. De anyámat ma ünnepeltük, neki 21-én van a születésnapja, csak az pont hétfő, mindenki dolgozik, úgyhogy most gyűlt össze a család.
okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!