Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátriai diagnózisaimat...

A pszichiátriai diagnózisaimat beleírjam az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Skizoid, depresszió, generalizált szorongás, skizofrénia

okt. 19. 11:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 15ös. Akkor az hogy lehet hogy letiltottam az ügyfélkapun az eeszt-be a hozzáférést és mikor tavaly mentem uzemorvoshoz akkor látta a gépbe a pszhiiátriai kezelésemet? Annyira kellemetlen volt és mondtam neki hogy ne haragudjon de nem merek erről beszélni hogy kapjak alkalmasságit...
okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
53%

"Sokszor a perveszélytől tartva nem merik a munkáltatók alkalmazni a kicsit is beteg embereket"


Sokszor pont az ilyen gondolkodású munkáltatók miatt nem merik lenyilatkozni a legenyhébb depressziójukat sem a pályázók.

okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 31! Valamit nem jól csináltál, le tényleg letiltod, és a lehető legszigorúbb beállítást alkalmazod (azaz, hogy még orvosok se láthassanak bele a más szakorvos által kiállított dokumentumokba!)akkor az üzemorvos nem láthat semmit.


Én szülés utáni pszichózissal töltöttem kórházban heteket, rá 1 évre mentem vissza dolgozni. Volt üzemorvosi vizsgálatom, nem látták a kórházi kezelést a rendszerben.


3 fokozat van, ha jól emlékszem, én a legerősebb korlátozást állítottam be, de ez már több éve volt, ha megtalálom az odavezető útvonalat, leírom itt is, hogy be tudd/ többiek is be tudják állítani!

okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó! A teljesen letiltó állapotot állítottam be még jóval elötte és mégis látta! Utána olvastam és azt írja a net hogy az orvos feltörheti a rendszerében és belenézhet ezekszerint csak így van mert 2 üzemorvosnál is voltam tavaly akik látták. Az egyik uzemorvos igaz nem minden egészségügyi dokumentumomat látta. Szoval üzemorvos kitudja játszani ha akarja! Nem tudod eltitkolni teljesen!
okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
62%

[link]



Idézem: " Az Ön EESZT-be kerülő egészségügyi adatait és dokumentumait csak a háziorvosa és a kezelőorvosa láthatja, a legérzékenyebb egészségügyi adatai pedig eleve csak azon kezelőorvosok számára hozzáférhetők, akik az adott szakterületen dolgoznak "



Remélem, tudtam segíteni! Szép napot!

okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Kedves 34!


Nem lehet, hogy pszichológiai alkalmasságin vettél részt? Mert kizárólag az adott szakterületen dolgozó fèrhet hozzá ilyen szenzitív információkhoz, egy egyszerű üzemorvos, aki mondjuk meg EKG-z nem!


Valami hibádzik akkor, nálam senki nem vette észre, igaz, sose vállaltam olyan munkakört, amelyhez pszichológiai alkalmasságit kérnének!

okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem pszhiológiai teszten voltam hanem rendes munkába állási elötti üzemorvosi vizsgálaton. Most járt le az 1 év a héten. Csak néztem nagyot hogy amikor bementem már ki volt nyomtatva a pszhiiátriai kontroll kórházi papírom az üzemorvosnál... Pedig már úgy készültem hogy a legutolsó kontrollos papírt megmutatom de nem kellett mert ott volt kinyomtatva! Nem tudom hogy akkor ez hogy lehet! Pedig én is azt olvastam hogy elvileg üzemorvos nem láthat bele a te egészségügyi dokumentumaidba de velem ez történt! Pedig az eesztbe ahogy mondtam a teljesen letiltó állapotot jelöltem be és mégis! Én se értem akkor ezt!
okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 gabor49 ***** válasza:
100%
ha nem akarod hogy felvegyenek igen különben ne
tegnapelőtt 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!