Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátriai diagnózisaimat...

A pszichiátriai diagnózisaimat beleírjam az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Skizoid, depresszió, generalizált szorongás, skizofrénia

okt. 19. 11:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
50%

2. és 10.


Náluk a pont!

okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írják. Nem kell és nem is szabad beleírni semmilyen betegséget az önéletrajzba. Ha jelentkezel egy állásra akkor gondold át hogy a jelenlegi betegségeddel eltudnád e végezni az adott munkát. Viszont üzemorvosnál nem tudod eltitkolni valószínűleg. Nekem is van pszhiés problémám. Üzemorvos belelát a kórházi kezelésekbe...
okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Nem sértésből, de mit akarsz/tudsz így dolgozni??? Még egy üres telek őrzését sem merném rád bízni.
okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Beleírni ilyet nem szabad. Egyrészt azonnal kizárod vele magad a versenyből. Másrészt lesz üzemorvosi vizsgálat, aztán majd ő eldönti, alkalmas vagy-e. A diagnózis nem tartozik a munkáltatóra.
okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
53%

12


Abszolút igaz, amit irsz, annyit helyesbítenék, hogy nem lát bele, mert az EÜSZ felületen ma már letiltják, illetve az ügyfél maga is letiltathatja az előzmények megtekinthetőségének engedélyezését a nem szakorvos számára. Ez annyit takar, hogy mondjuk a háziorvos nem láthat bele a pszichiátriai dokumentumaidba, a fogorvos nem láthat bele, ami nem a fogászati kezelésekkkel kapcsolatos, es ugyanígy az üzemorvos sem látja...



Tényleg így van, átmentem rajta, és maga az üzemorvos jelezte nekem azt is, hogy nem látja a legutolsó rákszűrésem eredményét, mire szóltam neki, hogy azért nem lát semmit, mert le vannak tiltva nálam ezek az információk.


Van kórházban dolgozó rokon, Ő adta ezt a tanácsot is annak idején.

okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
41%

15


Tökmindegy, hogy látja e, vagy sem, ugyanis nyilatkoznod kell, hogy nincs eltitkolt betegséged. Ha hazudsz erről, a munkáltató bármikor azonnali hatállyal kirughat

okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
# EESZT felület, elírtam, bocsánat. Remélem, így is érthető.
okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

16.: Igen, de a munkáltató hogy tudná meg, hogy van-e eltitkolt betegésge valakinek, ha eleve nem rá tartozik? Csak annyit tudhat, hogy alkalmas-e a munkájára valaki.

Inkább abból szokott gond lenni, ha valaki elmondja a munkahelyén, hogy baja van és a tudatlan főnök kirúgja, mert félni kezd. Én régen dolgoztam olyan helyen, ahol irodai munkáról először egy epilepsziást, másodszor egy cukorbeteget rúgtak ki, mert elmondta az irodában és a főnök félt, hogy mi lesz, ha bekómál, meg rohamot kap és akkor ő mit csináljon.

okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
33%

#16


A nyilatkozat pszichiátriai betegségekre vonatkozó része annyiban kívánja meg az aláírásod, hogy jelenleg (!), ismétlem tehát, jelenleg nem állsz pszichiátriai kezelés alatt, nem szedsz pszichiátriai gyógyszereket.


Nos, ha nem szedsz, nem állsz kezelés alatt, de évekkel ezelőtt kaptál egy diagnózist, lenyilatkozod, pont.


Soha az életben nem mondják meg rólad, hogy egykor betegnek lettél nyilvánítva, igaz, ha nem vagy beteg, akkor is bármikor érhet egy olyan trauma, ami miatt megborulsz, és nyugtatókat írnak fel például...


A Kékfényben volt erről külön riport is, ajánlom figyelmedbe! Többen élnek eltitkolt, akár évekkel ezelőtti diagnózissal úgy, hogy közben gond nélkül dolgoznak, mint hinnéd.

okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
53%

19


[link]


Melléklet.


Idézem szo szerint : "Eltitkolt betegségem nincs" Ez szerepel a lapon, ala kell irnod. Ha ala írod és van eltitkolt betegseged, akkor mint már fentebb is leirtam: bármikor jöhet q rendkívüli felmomdas

okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!