Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hozzá vagyok szokva a...

Ha hozzá vagyok szokva a frontinhoz és egyre többet kell feliratni helyeken ahol eddig vállalták de már túl sok és nem írhatnak többet,és szar.ul vagyok nélküle,több kórházból,elzavartak,sehol sem felírni,sehol ajánlani helyet.Ennyi a 'nem ellátás"?

Figyelt kérdés

A helyileg illetékes is a saját játékosait veszi fel és ahol esetleg kezelt korábban,semmi kísérletet nem tesz.

Tehát jelenleg senki nem írja ki a frontint ha sürgős és frontinos a beteg,nem adnak,nem nemhogy engem is felvettek volva mert elfogyott és bevisznek kórházba és elkezdik a segítéget a kórházban,de elhajtottak...gyógyszert kell mostmár venni hogy ne haljunk meg?



okt. 18. 18:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló!


köszönöm a válaszod,én már nagyon sokszor visszaestem és mint mások is biztos vagyok benne,hogy őrült szenvedés mindenki számára aki ebben benne van.Soha nem vagyok önsajnáltató,inkább az ezzel kapcsolatos videókat,könyveket olvasok(de hiába)de mégis azt érzem,hogy magam már nem érzem magam képesnek arra,hogy elhagyjam a frontint mert élvezeti szerként szedem és akkor érzem magam jól magam ha van bennem.2 éve még akartam,mostmár csak nyílt oszályon tudom elképzelni ezt.Ahol nem elvonúkárán,drogambulacián,az orvosi etikettől eltekintve a déli 10 mg frontint pl.simán kihúzzák,mondván,bírjam ki a tüneteket(10mg)tüneteket tudjátok képzelni azt a helyzetet és állapotot amit magával vonztott.Kíbirhatatlan volt és ha hónapokig valaki nagy mennyiségben sok frontint szed és pl,mint nálam a volt feleségem az összes gyógyszeremet ki akarta dobni,amit meg értek,hogy újra normális legyek,de ha azt a gyógyszermennyiséget(1 üveg 0,5 mg 100-as volt az volt a kezemben amit ki akart tépni a kezemből))kidobja vagy nem vagyok a közelben és megsemmísiti,rövid időbelül ott halok meg az extrán súlyos elvonási tünetektől mert ugye annak több fázisa is van de ezt tudja mindegyikőtök.Több kórházban voltam a héten és telt ház van,elküldtek,beutaló,eddigi papírok,minden megvolt és ápolók viselkedéséről könyvet lehet írni,szemtelenek,tahók,empatikusak.

Kiváncsi lennék ha a családjában pl.Bipoláris stb.betegság lenne,biztos előre sorolná.

Várom a kb. 1!!!!!HÓNAP visszatérő doktornőmet aki máshol dolgozik,hogy rendezzük a gyógyszereimet.Csak a Frontin időközben fogyóban lesz.

Köszi,hogy elolvastad!


Köszi ha elolvastátok!

tegnap 14:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Kórházban elvileg figyelnek rád annyira, hogy ne halj bele az elvonásba. Ha az elvonási tünetekre kérsz gyógyszert, talán abban is segítenek. Nem érek rá a kifogásaidra válaszolgatni, mert ezt te sem gondolod komolyan. Ha zavar a függőséged, akkor egy út van: abba kell hagyni. A pszichiáter nem drogdíler.
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megtörtént eset Nyírő-Nagy István!Köszi az idődet!
tegnap 16:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudsz írni a visszatérő drnőnek, hogy kevés a gyógyszered? Vagy valahogy elérni ha ő rendes hozzád. Esetleg nem azt, hogy kevés a frontin és nem bírsz ki egy hónapot, hanem annyit, hogy rosszul vagy és nem vesznek fel sehova, hogy több antipszicho kell, vagy antidepi. Én tudom milyen lejönni 8 mg frontinról, amúgy a 2-es vagyok.
tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi, de ő jelenleg nem tud dolgozni,a gyógyszer dolog kb 3 hét mire visszajön elég lesz és lehetőség lesz kórházba is befeküdni gyógyszerbeállításra és elvonásra.Legutóbb szó volt két féle gyógyszer beállításáról,egészségi probléma van családjában,türelmesnek kell lenni.Köszi,hogy írtál.
tegnap 16:59
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudom milyen, sajnos most újra én is rajta vagyok és egyre rosszabbul érzem magam. Én alkohollal szoktam kombinálni és volt, hogy a kórházba bekerülve másnap reggel jött a szokásos szédülés, aminek tudom mi a vége. Elvánszorogtam a nővérig, hogy rosszul vagyok, ő meg visszazavart a szobámba... Kb. egy órát bírtam még, akkor újra elszenvedtem magam a nővérpultig, ahol olyan rosszul lettem, hogy a székről a földre lecsúszva hánytam. Na, akkor megijedtek, tolókocsiba raktak és betoltak az intenzívre (zárt). Ott rendesek voltak, rögtön infúzió, folyamatosan figyeltek, de így is estig rosszul voltam, felkelni nem tudtam a szédüléstől.

Félek, hogyha most abbahagynám, megint ez várna rám. :(

tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14-es kedves vagy!A gógyszert megoldottam.Jelenleg nem tud gépi segítséget kapni.
ma 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!