Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hozzá vagyok szokva a...

Ha hozzá vagyok szokva a frontinhoz és egyre többet kell feliratni helyeken ahol eddig vállalták de már túl sok és nem írhatnak többet,és szar.ul vagyok nélküle,több kórházból,elzavartak,sehol sem felírni,sehol ajánlani helyet.Ennyi a 'nem ellátás"?

Figyelt kérdés

A helyileg illetékes is a saját játékosait veszi fel és ahol esetleg kezelt korábban,semmi kísérletet nem tesz.

Tehát jelenleg senki nem írja ki a frontint ha sürgős és frontinos a beteg,nem adnak,nem nemhogy engem is felvettek volva mert elfogyott és bevisznek kórházba és elkezdik a segítéget a kórházban,de elhajtottak...gyógyszert kell mostmár venni hogy ne haljunk meg?



okt. 18. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Keress egy drog ambulanciát.
okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem jó hozzászokni a frontinhoz! Én tudom, én 8mg / nap frontinig jutottam, már nem is értem hogy írt fel ennyit a doki. Aztán bekerültem kórházba és leszedtek róla, de kifeküdtek amikor meghallották mennyit szedek. Most 0,25-őt szedek reggel, este 0,5 mg-ot. És mellette antidepit meg antipszichót is, ez a kettő sokkal biztonságosabb! Neked is kellene valamelyik, vagy mindkettő, attól függ milyen tüneteid vannak. Nem véletlen nem írják fel, ne szokj hozzá, olyan mint a drog ha le kell tenni!!! Durva volt nekem is!
okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg teljesen más gyógyszerre lenne szükséged, és mellé pszichoterápiára.
okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A pszichiáterek nem segítenek,nem akarnak belenyúlni a területileg illetékes "szakember"munkájába aki önmagától nem ír gyógyszert és nem javítja az állapotomat.Korrábban már találkoztunk és flegma,kinevető.

Fel lehet őt jelenteni?

Ha területileg illetékes pszichiátria nem képes mondjuk 2 hónapra 1mg 90 szemes frontint felírni az az én hibám?Mert már ennyire van szükség."nem írok fel többet mert tolerencia alakul ki"ezt tudom mert már kialakult.ha elfogy a gyógyszer mit lehetne csinálni mert nem írnak senhol

okt. 18. 19:52
 5/17 anonim válasza:
Antipszicho kell neked, aztán nem kell frontin, én is így tolom sokkal erősebb és sokkal nehezebb letenni.
okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni a helyi pszichiátriára és kérni kell, hogy küldjön be valahova elvonókúrára. Vannak államilag támogatott helyek. Az nem megoldás, hogy keresel valakit, aki majd felír neked, mert így csak egyre többre lesz szükséged.
okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Talán kezelned kellene azt, ami miatt frontint szedsz. De persze arról semmit nem írsz. Megmondták neked, hogy nem írnak fel többet, akkor nem írnak fel, ne ezen az úton menj tovább, hanem hogy mi egyebet kellene tenned magadért.
okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó áron lehet venni...
okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
okt. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

2-es hozzászóló!


ugyanúgy kapok mindkettőt de mégis kell szednem sok frontint,hogy higgadt legyek és tudjam vinni a napjaimat.

A Nyírőből kirúgtak,az illetékes hely és a nem illetékes hely is.

tegnap 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!