Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ha depressziós...

Mit tehetek ha depressziós vagyok? Több lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó hogy 23 éves fiú vagyok sajnos depresszióval küzdök. Az okok a következők:Kilátástalannak érzem azt hogy legyen barátnőm, mert eddig semmi más volt csak csalódás meg elutasítás és úgy érzem a jövőbe sincs semmi esélyem ezen változtatni és sajnos csalódás után különösen rosszabbul éreztem magam. És igazából rengeteget csalódtam a világban és az emberekben. És sajnos a környezetem nem segít nekem ebben egyáltalán szinte. Pszichológus meg nagyjából havonta egyszer van. Gyerek koromba boldogabb voltam de sajnos már több éve szenvedek ezzel így vagy úgy. Meg sajnos sok ember úgy áll ehez hozzá hogy még depressziósnak negatívat mond. Illetve azt érzem barátnő nélkül lehetetlen hogy teljes és boldog életet éljek mert úgy érzem, hogy akkor lesz normális életem ha az lesz. És sajnos addig nemtudom miből lehetne önbizalmam is ameddig nincs. Mit javasoltok? Várom az ötleteket.

okt. 13. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó ha van az embernek társa de én ezt cáfolom hogy akkor lehetsz csak boldog ha van, pláne ilyen fiatalon.

Én amikor magányosnak éreztem magam elkezdtem edzőterembe járni, menhelyre önkénteskedni és hasonlók. Megismertem új embereket, elfoglaltam magam és idővel párom is lett.

Nagyon fiatal vagy feladni, igenis erőszakold meg magad és lépj ki egy kicsit a komfortzónádból, csinálj új dolgokat:)

okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem is felesleges erre rágörcsölni ennyi idősen.
okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Csinálj új dolgokat, sportolj, keress valami hobbit, és mindig jusson eszedbe hogy sosem vagy egyedül!!! 😊😊
okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg párkapcsolatban, családban èlő ember van aki boldogtalan. Próbálj hobbit, bármit keresni ami boldoggá tesz. Ezerféle dolog van amit lehet csinálni.
okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Inkább incel vagy, nem depressziós.
okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Recskázz aztán kész...meg járj fizetős jobbat ugyse tudsz.
okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!