Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy depressziós vagyok?

Lehet hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretném magam öndiagnosztizálni, de elég kedvetlen vagyok mostanában. Nincs kedvem semmihez, sokszor rámjön a sírógörcs, van hogy tanóra közben.

2 éve az edzés a hobbim, de most már az is kész szenvedés, nincs kedvem lemenni kondiba se, edzés közben is bekönnyezek, szenvedek. Nehéz magam rávenni bármire is.

Nagyon rosszul alszom egy ideje, többször felébredek, forgolódok.

Az emberek társasága egyre jobban irritál. Eddig se voltam egy nagy társasági lény, de azért megvolt a kis baráti köröm.

A szüleim panaszkodnak hogy nem beszélek velük, azt mondják (a hátam mögött) hogy depressziós vagyok, ezért rákérestem a tünetekre és majdnem minden stimmel. Viszont olvastam hogy étvágytalanság is tünet, de nekem falásrohamaim vannak, mindent összeeszek, aztán hányingerem és bűntudatom van.

Az egyik barátnőm azt mondta hogy nem tűnök depressziósnak (szoktam vele viccelődni, nevetni).



okt. 11. 18:16
 1/3 Cuki manó 2 ***** válasza:
77%
Falasroham is mintha tünet lenne de nem vagyok orvos
okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem valahol minden ember depis
okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. A falásroham is tünet, minden étkezési változás. Robin Williams is nevetett, szórakoztatott másokat, aztán mi lett a vége. Menj pszichológushoz.
okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!