Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem lennék jó semmire?

Nem lennék jó semmire?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy semmiben sem vagyok jó, semmihez sem értek, tiszta kétbalkezes vagyok, de tényleg. Semmilyen sportban nem voltam jó soha, esetleg lovaglásban, de azt sajnos abba kellett hagynom, 7 évig csináltam. Ket hangszeren is játszottam, azokban se voltam kifejezetten rossz, de kiemelkedően jó se. Egyedüli dolog ami érdekel az a kriminalisztika, de olyan botrányosak a jegyeim hogy képtelenség, hogy felvegyenek.

Tényleg semmiben se vagyok jó, párom mindig csesztet is vele, mert azt hiszi vicces. “Jaj nem tudsz főzni, jaj így meg úgy” így nem is merek főzni vagy legalábbis nem fogok merni majd főzni (még nem élünk együtt) mert rettegni fogok hogy b*sztatni fog érte. Mindig azt érezteti velem, hogy buta vagyok, pedig én eddig nem gondoltam azt magamról, más se eddig, vissza se hallottam ilyesmit soha, de már kezdem magam tényleg segghülyének érezni konkrétan.

Mit kéne csináljak?


tegnap 23:00
 1/1 anonim válasza:
Leginkább hanyagolnod kéne a mostani párod szerintem. Ha valaki ennyire le húz érzelmileg, hogy már teljesen értéktelennek érzed magad és az a valaki pont a párod, jobb ha menekülsz semmi helye melletted. Még nem laktok együtt de már most be szólogat ilyenekért? Mi lesz ha majd közösen éltek? Nem hiszem, hogy jó érzés lenne neked ezt állandóan elviselni. Írtad, hogy mások nem éreztetnek veled ilyet, valószínűleg mert nem vagy “segghülye” itt inkább a kedves párod hozzá állásával lehet a baj. Amúgysem kell feltétlen érts bármihez is, attól ha valaki nem ért semmihez nem egyenlő azzal, hogy hülye is. Nem tudom mennyi idős vagy, de főzni senki sem tud egyből, nem egy nagy tudomány de mindenkinek meg kell tanulja az elején és megtanulni csak akkor fogod ha gyakorolsz, ne hagy hogy bárki el vegye tőle a kedved mert ha ezért nem csinálod, nem is fog menni soha. Én is kaptam megjegyzéseket az elején és nekem is volt, hogy el ment az egésztől a kedvem volt amikor már ötödszörre sírva öntöttem ki az elcseszett rántást egymás után de mindig oda álltam és megpróbáltam újra míg egyszercsak össze is jött, akkor rá jöttem mi volt az az apró dolog amiért előtte annyiszor el rontottam és azóta már megy. A lényeg hogy nem kell fel adni és azzal végképp nem kell foglalkozni kinek tetszik vagy kinek sem, magadnak főzz ne másnak, főleg ne egy olyannak aki egyáltalán nem is támogat benne!
ma 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!