Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha nem veszem be...

Mi történik ha nem veszem be a pszichiáter által felírt gyógyszert?

Figyelt kérdés

3 hét múlva kell visszamenni, de 1 hete szedem, és rossz mellékhatásai vannak neki, lehet később jobb lesz, viszont hozzászokni sem szeretnék hosszú távon, inkább magam akarom megoldani valahogy ezt a problémát, alternatív gyógyszerekkel és pszichoterápiával.



Viszont ezt nem szeretném elmondani neki, mert olyan orvos szerintem, aki ezekhez nem hisz, és egyébknét sincs olyan nagy problémám.

Gondolom nem fogja tudni, hogy nem szedem? vérvizsgálatot csak nem végezhet? Vagy előtte nap bevegyek párat?


okt. 3. 20:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Megmarad.
okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21%

Annyira bírom hogy a paranoiás droidok mindenkit lepontoznak mert "Jaaaj, a doktor tudja"

Ahaa, a pszichiáterek azok egy egyen séma alapján kategorizálgatnak 20 másodperc beszélgetés után, és szanaszét gyógyszerelnek, aztán gyógyult vagy...Én a pszichoterápiát javaslom, és összességében a pszichológust, ezekhez a zombigyárosokhoz max azok valók akik durván ön vagy közveszélyesem, vagy dühöngő lekötözendő tébolyultak, mindenkit mást óvva intenék tőlük, és a több ezer mellékhatásos kotyvalékuktól...

okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
8%
Pedig az SSRI jó.
okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
37%
22 igazad van. Én csak azért szedek pszichiátriai gyógyszereket hogy mihamarabb meghaljak.
okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

24-es:

Szomorúan olvasom...

okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!